Prabangių automobilių nuoma su vairuotoju | Evitra


PRABANGIŲ AUTOMOBILIŲ NUOMA

Evitra Blog

VERSLO KELIONĖS – PRABANGIŲ AUTOMOBILIŲ NUOMA

Verslo kelionės

Evitra tai transportas Jūsų verslo kelionėms. Nuo pat pradžių rūpinasi savo klientų komfortu, todėl padarykite savo verslo kelionę prabangią, bei komfortišką. Dirbame visose Baltijos šalyse, tad profesionaliai pasirūpinsime Jumis ir Jūsų verslo kolegomis. Mes sudarysime kelionės maršrutą ir pasirūpinsime Jūsų patogumu, o Jums liks tik mėgautis nuostabia kelione. Atvykite į derybas, dalykinį susitikimą patogiai bei laiku! Įvairių klasių automobiliai Jūsų puikioms verslo kelionėms visoje Lietuvoje ir užsienyje. Mūsų teikiamas paslaugas galite rasti čia.

Verslo klasės automobiliai verslo susitikimams tai ne tik patogu bet ir labai svarbu. Asmeninis transporto vadybininkas koordinuos Jūsų kelionę nuo automobilio rezervacijos iki saugaus nuvežimo į kelionės tikslą. Asmeninis vairuotojas pasirūpins Jūsų saugia kelione, bei patogiu pervežimu.

Kodėl asmeninis vairuotojas yra labai svarbus?

Judėkite patogiai ir užtikrintai su Evitra. Asmeninis vairuotojas pasirūpins Jūsų patogia kelione. Kelionės metu vairuotojas važiuoja suplanuotu maršrutu, to metu Jus galite dirbti ir negaišti brangaus laiko. Profesionalus vairuotojas susipažins su maršrutu bei atkreips dėmesį į visus Jūsų pageidavimus. Asmeninis vairuotojas yra be galo svarbus kai atvyksta partneriai iš kitų šalių. Kelionės tikslą kartu pasieksite greitai bei su komfortu. Mūsų profesionalus asmeninis vairuotojas pasitiks Jus kelionės pradžioje, saugia nuveš, palauks, bei nuveš iki ten, kur Jums reikia. Santūrus, profesionalus vairuotojas sukurs Jums tinkamą aplinką darbui arba atsipalaidavimui.

Verslo kelionės Vilniuje

Koks automobilis tiks verslo klasės pervežimams?

Naujausio modelio Mercedes-Benz S-class W223 naujai kvepiančia ir tiesiai iš salono puikiausiai tiks verslo kelionėms. Tai yra vienas iš vertingiausių ir populiariausių aukščiausios klasės automobilio modelių. Šis modelis puikiai tinka aukščiausios grandies vadovų, ypač svarbių asmenų aptarnavimui. Užsisakydami W223 savo svečiams Jūs parodysite ypatingą pagarbą ir dėmesį. Naujausiame Mercedes-Benz S-class W223 automobilyje suteikiamas dėmesys į pagrindinius dalykus tokius kaip: unikalus komfortas bei saugumo technologiją. Išskirtinis stilius ir grožio estetika padės pajusti prabangą kelionės metu. Vienas iš privalumų verslo klasės kelionėms šiuo automobiliu tai vėliavos laikiklis dešinėje pusėje priekiniame sparne. Mercedes-Benz S-class W223 automobilyje daugiausiai pasirūpinta keleiviais sedinčiais gale. Išskirtinis komfortas ir erdvė – padarys Jūsų verslo kelionę neužmirštama. Po sunkios dienos galite atsipalaiduoti masažo sėdynėje, patogiai ištiesti kojas.

Verslo kelionės transportas

Daugiau apie S-Class modelį


Naujausio modelio Audi A6 elegantiškai ir prabangiai atrodantis tikras verslo klasės automobilio etalonas. Vienas populiariausių variantų dalykinėms kelionėms ir verslo susitikimams. Odinės / Alcantara sėdynės ir klimato kontrolė padės su komfortu pasiekti kelionės tikslą. Audi A6 nuoma Lietuvoje – komfortas ir grožis. Mes pasirūpinsime saugia kelionė naujausio modelio Audi, o Jus greitai ir patogiai pasieksite kelionės tikslą.

Verslo kelionės Audi A6

Daugiau apie Audi A6 modelį


Naujausias Mercedes-Benz C-Class nuoma Lietuvoje. Tai tarsi mažesnis S-class brolis. Automobilio dizaine ir interjere panaudotas identiškas didžiojo modelio stilius. Baltos spalvos Mercedes-Benz C-Class sukurtas tam, kad būtų patogu! Mercedes-Benz C-class tai erdvė su išskirtinėmis detalėmis, kurioje galima gerai jaustis. Odinės sėdynės suteikia prabangumo o dizainas išsiskiria sportiškumo išraiška.

Verslo kelionės Mercedes C-Class

Daugiau apie C-Class modelį


Mercedes-Benz V-Class – puikus pasirinkimas verslo kelionėms. Šis miniveno modelis populiarus visame pasaulyje tiek tarp verslininkų, tiek tarp įžymybių. Naujausio modelio minivenas, gamintas pagal individualų užsakymą išsiskiria savo veržliu eksterjeru, ergonomiška, įvairialype salono koncepcija, naująja multimedijos sistema MBUX ir komfortišku Ambiente apšvietimu su nuotaikingomis šviesomis. Prabangios klasės minivenas užtikrins maksimaliausią komforto jausmą nuo pat pirmųjų kelionės minučių. Patogiam bendravimui kelionės metu galime apsukti kėdes, tad dalykinis bendravimas kelionės metu įgaus naują vertę. V-Class puikiai taip tinka svarbių asmenų palydai.

Verslo kelionės Mercedes V-Class

Daugiau apie V-Class modelį


Mercedes-Benz Sprinter – patraukliai atrodantys ir itin patogus dideliai kompanijai. Visos kelionės metu jausitės itin patogiai ir komfortiškai. Verslo kelionė bus itin komfortiška, nes naujausiame Mercedes-Benz Sprinter įkurtos pusiau odinės sėdynės leidžiantys nustatyti tinkamą sėdynės padėtį. Sedynes galite reguliuoti į šonus, padėtis reguliuojama į priekį ir atgal. Kiekvienas keleivis turi savo personalinę ventiliaciją, garso valdymą ir net USB kištukus, kas leidžia kelionės metu ne tik naudoti, bet ir krauti savo išmaniuosius renginius. Mikroautobuse įrengtas mikrofonas. Mikroautobusas dažnai pasirenkamas verslo renginiams, svarbių svečių palydai, delegacijoms aptarnauti.

Verslo kelionės Mercedes Sprinter

Daugiau apie Sprinter modelį


Daugiau, nei pervežimas

Individualūs pervežimai iš oro uostų su asmeniniu pasitikimu. Pagal Jūsų pageidavimus pasitinkame Jus oro uoste prie lėktuvo trapo.
Įgyvendinsime specifinius su saugumu susijusius Užsakovo pageidavimus.
EVITRA – sukurta patogioms kelionėms! Naujausi automobiliai ir profesionalus aptarnavimas padarys Jūsų kelionę patogia bei neužmirštama.