Automobilių nuoma Vilniuje | Evitra

Automobilių nuoma Vilniuje

Automobilių nuoma su vairuotoju Vilniuje

Automobilis Jūsų patogumams!

Ieškote transporto savo kelionei po miestą, Lietuvą arba į užsienį? Lengvųjų automobilių nuomos paslauga su vairuotoju – tai puikus būdas įgyvendinti Jūsų kelionės planus! Pasirūpinsime visais Jūsų planuojamos kelionės klausimais, patarsime ir išklausysime visus poreikius, surasime geriausią automobilio nuomos su vairuotojo paslaugomis sprendimą.
Pasitiksime Jūs arba Jūsų svečius bet kuriame oro uoste arba traukinių, autobusų stotyse, nuvešime iki reikiamos vietos į bet kurį Lietuvos kampelį. Tarpmiestinis taksi – labai aktuali, tarp mūsų klientų populiari ir pamėgta paslauga, kuri leidžia keliauti iš vieno Lietuvos miesto į kitą be jokių papildomų rūpesčių, lengvai bei patogiai.
Taip pat siūlome ir automobilių nuoma su vairuotoju šventėms – paslauga, kuri suteiks galimybę pamiršti visus transporto rūpesčius, atsipalaiduoti ir mėgautis ilgai lauktą ir planuotą šventę. Autonuoma vestuvėms, mergvakariams ir bernvakariams, transporto pasirinkimas nuo automobilių jauniesiems iki įvairiaus dydžio transporto vestuvių svečiams, fotografams, draugams ir kitiems šventės dalyviams.

Užsisakyti paslaugą

Siūlomi automobiliai

Mercedes-Benz S-Class limuzino klasės automobilio nuoma

Mercedes-Benz S-Class

Mercedes-Benz S-Class limuzino klasės automobilio nuoma vestuvėms, svarbių svečių pasitikimui, delegacijoms.

Plačiau
Audi A6 verslo klasės automobilio nuoma

Audi A6

Audi A6 verslo klasės automobilio nuoma vestuvėms, vip pervežimams, kelionėms iš/į oro uostą, delegacijoms.

Plačiau
Mercedes-Benz V-Class miniveno nuoma

Mercedes-Benz V-Class

Mercedes-Benz minivenų nuoma vestuvėms, verslo kelionėms, delegacijoms, darbuotojų pervežimui, vip pervežimams.

Plačiau
Automoobilių nuoma su vairuotoju

Automobilių nuoma su vairuotoju

Nauji ir patogūs, tinkantys bet kuriai kelionei. Platus automobilių pasirinkimas iš įvairiausių modelių, spalvų pagal Jūsų skonį ir poreikius. Atvykimas į bet kurį Lietuvos miestą, kelionės į užsienį.

Prabangių automobilių nuoma

Prabangių automobilių nuoma

Komfortas ir elegancija bet kuriai progai. Verslo ir asmeninėms kelionėms siūlome naujausių modelių premium klasės transportą. Platus pasirinkimas ir profesionalus aptarnavimas.

Automobilių nuoma vestuvėms

Automobilių nuoma vestuvėms

Jūsų svajonių automobilis Jūsų tobulai šventei. Platus pasirinkimas nuo retro automobilių iki naujausių ir prabangiausių modelių. Mūsų automobiliai atvyks į visus Lietuvos miestus.

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Išsirinkite labiausiai sau tinkantį transporto nuomos su vairuotojų variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais ir poreikiais kelionės metu. Platus transporto pasirinkimas, nemokama konsultacija.

2.

Susisiekite su mumis

Susisiekite ir gaukite patrauklų nuomos pasiūlymą arba užsakymo patvirtinimą. Nežinote kokį transportą pasirinkti? Domina nuomos kainos? Visada esame pasiruošę Jums padėti!

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite be rūpesčių, saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir jų bagažas kelionės metu yra apdrausti. Mėgaukitės nemokamais gėrimais* ir naudokitės bevieliu internetu** visoje Lietuvoje!

Nemokamas internetas

Kelionės metu savo keleiviams siūlome naudotis nemokamu bevieliu 4G internetu* visoje Lietuvos teritorijoje.

Vieta bagažui

Kiekvienas mikroautobusas turi įrengtas bagažo vietas: lentynos salone virš keleivių sėdynių ir bagažo skyrius.

Patogumas keliaujant

Turistiniuose mikroautobusuose įrengtos patogios reguliuojančios sėdynės. Kiekvienas keleivis gali sėdynės padėtį susireguliuoti pagal save.

Gido mikrofonas

Mikroautobusuose įrengti gido / lydinčiojo asmens mikrofonai, kurie leis patogiai vesti ekskursiją ir informuoti keleivius kelionės metu.

Patyrę vairuotojai

Mikroautobusus vairuotoja tik patyrę, profesionalūs ir mandagūs vairuotojai. Vairuotojai kalba skirtingomis kalbomis.

Keleiviai apdrausti

Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Sugedus transportui ar atsitikus eismo įvykiui, skubiai siunčiamas kitas transportas.

Paslaugų kainos

Gera kainos ir kokybės garantija

Visos kainos skaičiuojamos individualiai ir priklauso nuo:

  • Keleivių skaičiaus (pagal tai parenkamas transportas);
  • Kelionės / nuomos trukmės;
  • Pasirinkto transporto (modelio);
  • Maršruto (kilometrų skaičiaus);
  • Užsakovo pageidavimų.

Jūs visada gausite asmeninio vadybininko pagalbą ir konsultaciją visais keleivių pervežimo klausimais! Palikite mums savo užklausą ir mes pateiksime Jums patrauklų keleivių pervežimo ir transporto nuomos pasiūlymą.

Lygindami kainas, atkreipkite dėmesį į tai, kad esame patyrusi, patikima transporto kompanija, siūlanti šiuolaikinį ir patogų keleivinį transportą, o visi mūsų keleiviai yra apdrausti.

Teirautis kainos