Delegacijų aptarnavimas | Evitra

Transporto nuoma delegacijų pervežimui

Delegacijų aptarnavimas

kokybiškai ir profesionaliai
Mercedes-Benz S-Class delegacijoms

Viena iš mūsų strateginių veiklos krypčių — delegacijų aptarnavimas ir svarbių svečių pasitikimas bei pervežimas.

Žinomų politikų, verslininkų, Lietuvos ir pasaulinių šou žvaigždžių ar kiti visuomenės veikėjų aptarnavimas. Evitra pasirūpina prabangių automobilių nuoma ypač svarbių svečių aptarnavimui (VIP pervežimai). Siekdami patenkinti mūsų užsakovų lūkesčius, užtikriname aukščiausios klasės aptarnavimą. Mūsų profesionalūs ir kompetentingi vairuotojai, turintys dalykinio bendravimo įgūdžių ir ilgametę vairavimo patirtį, pasirūpins, kad kelionės metu viskuo būtų pasirūpinta — iki mažiausių smulkmenų. Užtikriname, kad visi mūsų vairuotojai yra mandagūs ir galantiški užsakovų atžvilgiu, dėvintys dalikinę aprangą. Kelionės metu, įdėmiai įsiklauso į svečių pageidavimus bei norus bei juos įgyvendina. Profesionalūs vadybininkai parinks tinkamą transporto priemonę atvykstančių svečių grupei, priklausomai nuo keleivių skaičiaus ir poreikių, padės suplanuoti išvykimo laiką bei maršrutą, pagal Jūsų pateiktus pageidavimus ir poreikius.

Norime pasidžiaugti galėdami pasiūlyti Jūsų kelionėms naująjį Mercedes-Benz S-Class limuziną.
Transporto pasirinkimas Apie mus

Siūlomi automobiliai

Mercedes-Benz S-Class limuzino klasės automobilio nuoma

Mercedes-Benz S-Class

Mercedes-Benz S-Class limuzino klasės automobilio nuoma svarbių svečių pasitikimui, delegacijoms.

Plačiau
Audi A6 verslo klasės automobilio nuoma

Audi A6

Audi A6 verslo klasės automobilio nuoma vip pervežimams, kelionėms iš/į oro uostą, delegacijoms.

Plačiau
Mercedes-Benz V-Class miniveno nuoma

Mercedes-Benz V-Class

Mercedes-Benz minivenų nuoma verslo kelionėms, delegacijoms, darbuotojų pervežimui, vip pervežimams.

Plačiau
Mercedes-Benz Sprinter mikroautobuso nuoma

Mercedes-Benz Sprinter

Mercedes-Benz mikroautobusų nuoma delegacijoms, vip pervežimams, šventėms, kelionėms iš/į oro uostą.

Plačiau

Mūsų patirtis

2023

Liepos 11-12 dienomis Vilniuje vyko NATO susirinkimas, kurios metu Lietuvos sostinėje susirinko 37 šalių astovai. Evitra turėjo didelę garbę aptarnauti Naujosios Zelandijos, Belgijos ir Lenkijos delegacijas. Ypatingą garbę turėjome rūpindamiesi pirmosios Lenkijos ponios Agatos Kornhauser-Duda’os pervežimu. Aptarnavome ne tik renginio svečius, bet ir visame pasaulyje žinomas žiniasklaidos kampanijas, o tarp jų atsirado NBC ir CNN.

Delegacijos pervežimas NATO 2023

2023

Balandžio 19 dieną Vilniuje vyko Lietuvos ir Armėnijos verslo forumas. Evitra džiaugiasi galėjusi pasirūpinti Armėnijos delegacijos aptarnavimu.

Delegacijos pervežimas

2022

Vasario mėnesį vykusiame Lietuvos Respublikos prezidento — Gitano Nausėdos ir užsienio šalių ambasadorių susitikimo metu Evitra turėjo didelę garbę pasirūpinti Saudo Arabijos Karalystės ir Indijos ambasadorių aptarnavimu.

Ambasadorių vizitas

2021

Liepos mėnesį Lietuvos Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dienos minėjimo proga mus aplankė Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio delegaciją su šalies ministrais. Evitra džiaugiasi galėjusi aptarnauti šiuos ypač svarbius svečius.

Ukrainos delegacija

2018

Rugpjūčio mėnesį įvyko istorinis vizitas. Į Lietuvą atvyko Izraelio premjeras Benjaminas Netanyahu (Benjaminas Netanjahu). Evitra pasirūpino aukščiausios klasės aptarnavimu.

Delegacijos aptarnavimas
Pamatykite daugiau nuotraukų