Delegacijų aptarnavimas | Evitra

Transporto nuoma delegacijų pervežimui

Viena iš mūsų strateginių veiklos krypčių — delegacijų aptarnavimas ir svarbių svečių pasitikimas bei pervežimas.
Žinomų politikų, verslininkų, Lietuvos ir pasaulinių šou žvaigždžių ar kiti visuomenės veikėjų aptarnavimas. Evitra pasirūpina prabangių automobilių nuoma ypač svarbių svečių aptarnavimui (VIP pervežimai). Siekdami patenkinti mūsų užsakovų lūkesčius, užtikriname aukščiausios klasės aptarnavimą. Mūsų profesionalūs ir kompetentingi vairuotojai, turintys dalykinio bendravimo įgūdžių ir ilgametę vairavimo patirtį, pasirūpins, kad kelionės metu viskuo būtų pasirūpinta — iki mažiausių smulkmenų. Užtikriname, kad visi mūsų vairuotojai yra mandagūs ir galantiški užsakovų atžvilgiu, dėvintys dalikinę aprangą. Kelionės metu, įdėmiai įsiklauso į svečių pageidavimus bei norus bei juos įgyvendina. Profesionalūs vadybininkai parinks tinkamą transporto priemonę atvykstančių svečių grupei, priklausomai nuo keleivių skaičiaus ir poreikių, padės suplanuoti išvykimo laiką bei maršrutą, pagal Jūsų pateiktus pageidavimus ir poreikius.

Transporto pasirinkimą kviečiame peržiūrėti čia.

2022 m. vasario mėn. vykusiame Lietuvos Respublikos prezidento — Gitano Nausėdos ir užsienio šalių ambasadorių susitikimo metu Evitra turėjo didelę garbę pasirūpinti Saudo Arabijos Karalystės ir Indijos ambasadorių aptarnavimu.
2021 m. Evitra aptarnavo ypač svarbius svečius — Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio delegaciją su šalies ministrais.
2018 m. istorinio vizito metu pasirūpinome Izraelio premjero Benjamino Netanyaho pervežimu.

Delegacijų pervežimas, mikroautobusų nuoma
Pamatykite daugiau nuotraukų