>Mikroautobusų nuoma mergvakariui | Evitra

Mikroautobusų nuoma Mergvakariui

Ruošiatės organizuoti mergvakarį?

Įvairūs transportas mergvakariui. Didelis pasirinkimas, patogus užsakymas. Pamirškite apie rūpesčius – mes pasirūpinsime Jūsų šventės transportu. Mėgaukitės, linksminkitės.

Mikroautobuso nuoma mergvakariams Vilniuje

Geros idėjos mergvakariui - išnuomoti mikroautobusą ir jį smagiai apipavidalinti. Mikroautobuse galima linksmintis, nesvarbu koks oras ir tuo pačiu pasiekti vietą. Mikroautobuso nuoma mergvakariui kainuoja pigiau už limuzino nuomą. Kėlionės metu gersite šampaną, «kabinsite» vaikinus stotelėse, mes saugiai ir patogiai nuvešime visą draugių kampaniją į klubą ar kitą pasilinksminimo vietą. Mūsų linksmi ir paslaugūs vairuotojai visada jūsų paslagoms.

Mikroautobuso nuoma mergvakariams visoje Lietuvoje

Gerbiamos panelės, kad praskaidrinti pilkas dienas, jūsų paslaugoms – mikroautobuso nuoma su vairuotoju mergvakariui! Praleiskite puikų vakarą "ant ratų". Jūsų paslaugoms mes teikiame tik komfortabilius mikroautobusus, kurie yra įrengti viskuom, kas pavers Jūsų kelionę, nepamirštama švente. Linksmos pramogos mergvakariui - tai pasivažinėjimas Evitra mikroautobusu. Nuomotis mikroautobusą patogu - orai dažnai keičiasi, lyjant nepasivaikščiuosi po miestą. Smagu žinoti, kad tave laukia mikroautobusas, pasirengęs nuvežti pramogauti į kitą vietą. Mes dirbame visoje Lietuvoje, 24 valandas per parą, kad jūsų šventė būtų puiki!

Mergvakario striptizas mikroautobuse

Tik pas mus! Striptizo šokėjas lauks stotelėje, jam pasiūlysite jį pavežti iki namų. Jaunoji bus tikrai priblokšta, kai pakeleivis pradės savo ypatingą programą :) Striptizo paslaugų neteikiame, dėl šokėjų pasirodymu kreipkitės į šių paslaugų teikėjus.

Svečių nuvežimas namo

Kam kviestį brangų taksi? Jūsų paslaugoms pamergių ir draugių nuvežimo namo paslauga. Jaunoji bus tikrai nustebinta, kad jos draugės ją rūpinasi. Mūsų vairuotojai atvyks į naktinį klubą, sodybą jums nustatytu laiku ir išvežios mikroautobusu reikiamais adresais visoje Lietuvoje. Mūsų kainos nėra didelės, tad liks ir vestuvių dovanoms :)

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių mikroautobusų su vairuotoju variantus. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Naudokitės bevieliu internetu* kelionės metu.