Keleivių pervežimai | Evitra

Keleivių pervežimai

Keliaujantiems iš/į oro uostą

Pasitikimai oro uoste

Pervežimai iš Vilniaus oro uosto

VilniusTransfer.com

Keleivių pasitikimas ir pervežimas iš/į Lietuvos oro uostų. Keleivių pervežimas į Kauną, Druskininkus, Palangą. Fiksuotos pervežimo kainos, nauji automobilio modeliai. Tarpmiestinis taksi. Nemokama konsultacija, galimybė rezervuoti ir apmokėti paslaugas internetu.

Plačiau
Pervežimai iš Rygos oro uosto

RigaTransfer.eu

Keleivių pasitikimas ir pervežimas iš/į Rygos oro uosto. Keleivių pervežimas iš Rygos, Jūrmalos. Fiksuotos pervežimo kainos, nauji automobilio modeliai. Tarpmiestinis taksi. Nemokama konsultacija, galimybė rezervuoti ir apmokėti paslaugas internetu.

Plačiau
Pervežimai iš Talino oro uosto

TallinnTransfer.com

Keleivių pasitikimas ir pervežimas iš/į Talino oro uosto. Keleivių pervežimas Taline, Estijoje. Fiksuotos pervežimo kainos, nauji automobilio modeliai. Tarpmiestinis taksi. Nemokama konsultacija, galimybė rezervuoti ir apmokėti paslaugas internetu.

Plačiau
Pervežimai iš Varšuvos oro uosto

Varšuvos oro uostas

Keleivių pasitikimas ir pervežimas iš/į Varšuvos oro uosto. Keleivių pervežimas Varšuvoje, Lenkijoje. Fiksuotos pervežimo kainos, nauji automobilio modeliai. Tarpmiestinis taksi. Nemokama konsultacija, galimybė rezervuoti ir apmokėti paslaugas internetu.

Kontaktai

Keleivių pervežimai

užsakomaisiais reisais

Vaikų pervežimai

Vaikų pervežimai

Saugu. Patikima. Profesionalu. Vaikų pervežimas specialiosiose automobilių kėdutėse naujose transporto priemonėse su profesionaliais vairuotojais.

Plačiau
Moksleivių pervežimai

Moksleivių pervežimai

Nuo darželių iki mokyklų. Nuo valstybinių iki privačių įstaigų. Nuo būrelių iki gimnazijų. Moksleivių pervežimas į ekskursijas, edukacines keliones.

Plačiau
Darbuotojų pervežimai

Darbuotojų pervežimai

Darbuotojų pervežimas iš/į darbą. Kolektyvo išvykos ir įmonės vakarėliai. Platus transporto pasirinkimas, terminuota arba neterminuota sutartis.

Plačiau
Asmeniniai pervežimai

Asmeniniai pervežimai

Asmeniniai pervežimai su asmeniniu vairuotoju darbo arba kitais reikalais. Į susitikimą, gimtadienį, ekskursiją be jokių papildomų rūpesčių!

Plačiau

Transporto nuoma kitiems atvejams

su asmeniniu vairuotoju

Automobilis su vairuotoju

Automobilių nuoma su asmeninio vairuotojo paslaugomis visoje Lietuvoje ir į užsienį. Platus pasirinkimas iš įvairiausių modelių.

Plačiau
Mikroautobuso nuoma su vairuotoju

Mikroautobusas su vairuotoju

Keleivinių mikroautobusų nuoma su vairuotojų paslaugomis. Vienas iš plačiausių keleivinių mikroautobusų pasirinkimų visoje Lietuvoje.

Plačiau
Autobuso nuoma su vairuotoju

Autobusas su vairuotoju

Autobusų nuoma su profesionaliais vairuotojais. Nuo mažesnių iki didelių autobusų įvairioms kelionėms Lietuvoje ir Europoje.

Plačiau
Transporto nuoma su vairuotoju

Visos transporto paslaugos

Transporto nuomos paslaugos su asmeniniais vairuotojais Jūsų svarbiems poreikiams ir įvairiems gyvenimo atvejams.

Plačiau