Mikroautobusų nuoma ekskursijoms | Evitra

Mikroautobusų nuoma ekskursijoms

Turtingoms kelionėms

Planuojate ekskursiją, kelionę, išvyką? Ieškote patogiausio, optimaliausio ir tinkamiausio Jums ir Jūsų kompanijai nuomos varianto? Turime platų transporto pasirinkimą ir padėsime ne tik apsispręsti ir išsirinkti geriausią mikroautobusą bet ir parinksime maršrutą bei pasirūpinsime visais pageidavimais užsakymo, kelionės metu!

Mikroautobuso nuoma į ekskursijas po Lietuvą – geriausias būdas keliauti! Galėsite sudaryti savo maršrutą, parinkti sau tinkantį transportą, nuomos trūkmė, sustojimo vietas ir daug kitų dalykų. Mūsų tikslas – Jūsų komfortas kelionėje ir geriasi kelionės įspūdžiai!

Mikroautobuso nuoma į užsienį – paprasčiausias būdas pasiekti tikslą ir praleisti kelionę turtingai.

Mikroautobuso nuoma ekskursijoms Vilniuje

Vežame vestuves patogiais 8-23 vietų mikroautobusais. Dažnai klientai susiduria su nepagrįstai didele kaina ekskursijoms - mūsų bendrovė netaiko didesnio tarifo vestuvininkams. Atvirkščiai, mes ypatingai rūpinamės, kad jūsų gyvenimo šventė būtų organizuota ir praeitų sklandžiai. Turimę platų mikroautobusų pasirinkimą, todėl tikrai turėsime ką parinkti jūsų datai.

Mikroautobusų ekskursijoms spalvos:

  • Sidabrinė
  • Balta
  • Tamsiai pilka
  • Juoda

Mikroautobuso nuoma ekskursijoms visoje Lietuvoje

Mikroautobusų nuoma ekskursijoms Lietuvoje - atvyksime į atokiausius Lietuvos kampelius. Mūsų klientai iš įvairiausių Lietuvos miestelių jau įvertino paslaugų kokybę ir turėjo galimybę išvežiuoti vestuvės svečius mikroautobusais arba autobusais. Taip pat siūlome prabangių mikroautobusų nuomą.

Turime didelį mikroautobusų ekskursijoms / autobusų ekskursijoms ar prabangių automobilių ekskursijoms pasirinkimą, visada yra galimybė tinkamai papuošti transportą. Transporto papuošimai aptariami atskirai. Papuoštame automobilyje visada malonu važiuoti, ir kelionė tuo metu transformuojasi į patogų jaunavedžių lydėjimą.

Svečių nuvežimas namo

Kam kviestį brangų taksi? Jūsų paslaugoms vestuvių svečių nuvežimo namo paslauga. Visi linksmi svečiai bus maloniai nustebinti, kai jiems nereikės rūpintis grįžimu namo po vestuvių šventės. Mūsų vairuotojai atvyks į jūsų pokylio vietą (restoraną, sodybą) jums nustatytu laiku ir išvežios mikroautobusais juos reikiamais adresais visoje Lietuvoje. Mūsų kainos nėra didelės, tad jaunavedžiams liks ir povestuvinei kelionei :)

Automobilių nuoma ekskursijoms

Prabangių automobilių nuoma ekskursijoms.
Mercedes-Benz S-class nuoma (W221, W222)
Audi A8 nuoma ekskursijoms
BMW 7 nuoma ekskursijoms

Naujausi prabangūs automobiliai (3-7 vietų)
Mercedes-Benz V-klasė nuoma ekskursijoms su vairuotoju.
Teikiamas įvairūs VIP klasės transportas. VIP klasės lengvųjų automobilių nuoma, prabangių mikroautobusų nuoma, prabangių automobilių nuoma ekskursijoms.

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių mikroautobusų su vairuotoju variantus. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Naudokitės bevieliu internetu* kelionės metu.