Prabangių mikroautobusų nuoma | Evitra

Prabangių mikroautobusų nuoma

Teikiame paslaugas, kurias ilgai ieškojote

Prabangių mikroautobusų nuoma su vairuotoju. Premium klasės kelionės mikroautobusu. Dirbame visoje Lietuvoje. Atvykstame pasiimti keleivius ir vežame į Latviją, Estiją, Lenkiją, Baltarusiją, Rusiją, kitas šalis. Mikroautobusu keliauti visada yra žymiai patogiau, nei lengvuoju automobiliu: erdvesnis salonas, patogesnes sedynės, didesni langai, optimalus klimatas, galimybė mikroautobusą paversti konferencijų sale ar tiesiog patogiai bendrauti kelionės metu. Visa tai suteikia komforto Jūsų verslo ar privačiai kelionei.

Mercedes-Benz Sprinter nuoma su vairuotoju.

Naujausias modelis. Vietų skaičius: 19+1+1. Spalva: tamsiai pilka. Privalumai: panoraminiai langai, oro kondicionierius, garso ir vaizdo aparatūra (DVD), reguliuojamos sėdynės, pusiau odinis salonas ir kt.

Mercedes-Benz V-klasės nuoma su vairuotoju.

Naujausias modelis. Vietų skaičius keleiviams: 5. Spalva: juoda. Privalumai: oro kondicionierius, garso ir vaizdo aparatūra (DVD), reguliuojamos ir transformuojamos sėdynės, odinis salonas, el. šoninės durys, Wi-Fi, rozetė ir kt.

Patogu bendrauti keliaujant

Keliauti tapo dar patogiau! Mikroautobusuose iki 6 vietų įrengti staliukai. Tolima kelionė neprailgs — mikroautobusuose įrengta vaizdo ir garso aparatūra. Kelionė mikroautobusu Viano ir V-klase, tai patogiau, nei važiuoti lengvuoju automobiliu!

Puikus transportas vestuvėms

Prabangių mikroautobusų nuoma vestuvėms. Mercedes-Benz Viano ir naujoji V-klasė papuoš Jūsų vestuves. Mūsų juodos spalvos mikroautobusus jaunavedžiai ir vestuvių planuotojai dažnai renkasi svečių nuvežimui ir parvežimui iš vestuvių. Patogus sėdynių išdėstymas leidžia svečiams nevaržomai bendrauti kelionės metu.

Svečių pasitikimas oro uoste

Keleivių pervežimas iš oro uostų. Personalinis svečių pasitikimas atvykimo salėje. Delegacijų aptarnavimas. Pagalba užnešant bagažą. Vairuotojo-gido paslaugos.

Mikroautobusų nuoma Rygoje

Keleivių pervežimas iš Rygos oro uosto. Pervežimas į Jūrmalą, Daugpilį, kitus Latvijos miestus. Mercedes-Benz Viano, V-klasė nuoma visoje Latvijoje.

Mikroautobusų nuoma Taline

Keleivių pervežimas iš Talino oro uosto. Pervežimas į Jūrmalą, Daugpilį, kitus Estijos miestus. Mercedes-Benz Viano, V-klasė nuoma visoje Estijoje.

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių mikroautobusų su vairuotoju variantus. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Naudokitės bevieliu internetu* kelionės metu.