Prabangių automobilių nuoma su vairuotoju | Evitra

Prabangių automobilių nuoma

Prabangūs transportas bei profesionalių vairuotojų paslaugos

Prabangus automobilis – tai ryškus, prestižo ir aukšto statuso rodiklis. Jūsų tikslas palikti nepamirštamą įspūdį svarbiems asmenims ir ryškiai pabrėžti savo pasiekimų lygį? Siūlome prabangių automobilių su vairuotoju nuomos paslaugas bet kuriai progai ir norimam laikotarpiui.

Prabangių automobilių nuoma vestuvėms, verslo susitikimų ir delegacijų aptarnavimas, pasitikimas oro uoste. Mercedes-Benz, Audi, BMW automobilių nuomos paslaugos bet kuriai progai. Aptarnavimas pagal aukščiausius standartus bei platus transporto pasirinkimas.

Image

Audi automobilių nuoma

Nauji ir prabangūs verslo klasės Audi automobiliai leis mėgautis kiekviena kelionės akimirka. Profesionalūs vairuotojai pasirūpins visomis kelionės smulkmenomis, suteiks profesionalų aptarnavimą, pasirūpins Jūsų maršrutu. Audi nuomos paslauga — tai puikus pasirinkimas keliaujantiems į verslo susitikimus, vestuves, asmeninias reikalais. Tobulas pasirinkimas vertinantiems komforto jausmą, norintiems palikti gerą pirmą įspūdį ir keliauti komfortiškai.

Plačiau

Image

Mercedes-Benz automobilių nuoma

Mercedes-Benz automobiliai visada buvo etalonas prabangių sedanų klasėje, kurie diktuoja prabangumo ir saugumo standartus. Įspūdinga charizmatiškoji išorė atspindi statusą ir prestižą. Įvertinkite automobilio komfortą nuo pat pirmųjų kelionės minučių. Puikiai tiks verslo susitikimams, ypač svarbių asmenų pervežimui, vestuvėms.

Plačiau
Image

BMW automobilių nuoma

BMW automobilių nuoma su asmeninio vairuotojo paslaugomis asmeninėms ir verslo kelionėms. BMW automobilių modelių platus pasirinkimas, profesionalių vairuotojų paslaugos ir kiti privalumai Jūsų kelionėms. Mėgaukitės pasitinktu BMW automobiliu bet kuriai progai.

Plačiau

Prabangių automobilių nuoma bet kuriai progai

juodi audi vestuvėms

Prabangių automobilių nuoma verslo kelionėms

Savo keleiviams, jų kolegoms, verslo partneriams ir svečiams siūlome pasinaudoti prabangių automobilių nuoma su vairuotoju verslo kelionėms. Prabangaus automobilio nuomos paslauga leis pamiršti visus transportavimo rūpesčius ir užsiimti daug svarbesniais, reikalaujančiais Jūsų dėmesio reikalais. Siekiant užtikrinti kiekvieno užsakymo sėkmę, Jus aptarnaus Jūsų asmeninis vadybinikas, kuris išklausys visus Jūsų reikalavimus bei pageidavimus, parengs ir pristatys transporto nuomos su vairuotoju komercinį pasiūlymą, suderins visas detales ir koordinuos kelionę nuo pat rezervacijos iki pat pabaigos.
Pagal gautą informaciją savo klientams pristatome keletą naujausių modelių verslo klasės automobilių variantus ir paliekame teisę rinktis. Tokiu būdu Jus visada būsite užtikrinti, kad automobilis atitiks Jūsų lūkesčius, o visos paslaugos bus atliktos kokybiškai ir be jokių nemalonių staigmenų.

komfortiški audi juodos spalvos vestuvėms

Prabangių automobilių nuoma vestuvėms

Planuojate svarbiausią gyvenimo šventę ir troškate tik nuostabiausių bei įsimintiniausių akimirkų? Transporto nuoma vestuvėms labai svarbus aspektas, nuo kuriuo priklauso daugelis Jūsų šventės akimirksnių, tikslus vestuvių plano įgyvendinimas bei Jūsų ir Jūsų svečių šventinė nuotaika.
Savo klientams siūlome platų prabangaus transporto pasirinkimą: prabangių bei naujausių modelių automobilių, minivenų, mikroautobusų nuomos paslaugos. Padėsime išsirinkti prabangų vestuvinį transportą atsižvelgiant į visus Jūsų pageidavimus, skonį, norus bei skirtą biudžetą. Komplektuosime keletą transporto priemonių tam, kad galėtumėte mėgautis Jūsų svarbiausia diena be jokių rūpesčių, kadangi visi Jūsų svečiai, fotografai, vedėjai ir kiti svarbūs asmenys keliaus su maksimaliausiu komfortu, o visas vestuvių planas bus įgyvendintas laiku ir atitiks visus Jūsų lūkeščius.

juodi audi vestuvėms

Prabangių automobilių nuoma asmeninėms kelionėms

Prabangių lengvųjų automobilių nuomos paslauga su vairuotoju – tai puikus būdas įgyvendinti Jūsų kelionės planus. Pasirūpinsime visais Jūsų planuojamos kelionės klausimais, patarsime ir išklausysime visus poreikius, surasime geriausią automobilio nuomos sprendimą. Pasitiksime Jūs arba Jūsų svečius bet kuriame oro uoste arba traukinių, autobusų stotyse, nuvešime iki reikiamos vietos į bet kurį Lietuvos kampelį. Prabangių automobilių nuoma – labai aktuali, tarp mūsų klientų populiari ir pamėgta paslauga, kuri leidžia keliauti iš vieno Lietuvos miesto į kitą be jokių papildomų rūpesčių, lengvai bei patogiai.
Prabangių automobilių nuoma gimtadieniams, kryštynoms, išleistuvėms, draugų ir šeimos išvykoms – svarbi paslauga organizuojantiems šventę, pramogą arba kitą išvyką. Pamirškite visus rūpesčius ir patikėkite juos profesionalams.

Nežinote kokį automobilį išsirinkti? Kreipkitės, mes padėsime!
Susisiekite su mumisLengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių mikroautobusų su vairuotoju variantus. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Naudokitės bevieliu internetu* kelionės metu.