Prabangių automobilių nuoma su vairuotoju | Evitra

Prabangių automobilių nuoma

Mercedes-Benz S-class W223 nuoma

verslo kelionėms ir vestuvėms
Prabangių automobilių nuoma


Prabangių automobilių nuoma su vairuotoju

Prabangių automobilių nuoma su vairuotojo paslauga

Prabangūs automobiliai – tai ryškus, prestižo ir aukšto statuso rodiklis. Jūsų tikslas yra komfortiška kelionė, o taip pat trokštate palikti įspūdį svarbiems asmenims? Pristatome prabangių automobilių su vairuotoju nuomos paslaugas bet kuriai progai ir norimam laikotarpiui.

Prabangių automobilių nuoma vestuvėms, verslo susitikimų ir delegacijų aptarnavimas, pasitikimas oro uoste.
Automobilių Mercedes-Benz, Audi nuoma bet kuriai progai visoje Lietuvoje.

Naujausio Mercedes-Benz S-class nuoma asmeninėms ir verslo kelionėms.
Atraskite naują prabangos lygį. Naujausias S klasės automobilis į jūsų gyvenimą įneša komforto. Automobilis atitiks kievieno keliamus pačius aukščiausius reikalavimus prabangos klasei.

Aptarnavimas pagal aukščiausius standartus bei platus transporto pasirinkimas.
Prabangūs automobiliai užtikrina ypatingą komfortą ir saugumą kelionės metu, o taip pat leidžia mėgautis kiekviena kelionės akimirka.

Automobilių pasirinkimas Susisiekti

Prabangių minivenų ir mikroautobusų nuoma!

Nuolat atsinaujinami ir kruopsčiai prižiūrimi

Rūpinamės savo klientų saugumu ir komfortu kelionės metu, todėl savo transporto asortimentą nuolat atnaujiname naujais, patogiais, gausios komplektacijos ne tik lengvaisiais automobiliais, bet ir minivenais bei mikroautobusais. Visas transportas gaminamas pagal mūsų individualius užsakymus, todėl išsiskiria savo aukštos klasės gausia komplektacija, kas
leidžia maloniai keliauti ne tik Lietuvoje, bet ir į užsienio miestus.

Naujausių Mercedes-Benz mikroautobusų nuoma visoje Lietuvoje!
Mercedes-Benz Sprinter mikroautobuso nuoma – gausios kompektacijos, itin patogus ir patraukliai atrodantis Mercedes-Benz mikroautobusas su vairuotoju Jūsų ypatingoms kelionėms. Mercedes-Benz modelio mikroautobusas užtikrina ne tik saugią kelionę, bet ir maksimalų komforto jausmą visos kelionės metu.

Naujausio miniveno Mercedes-Benz V-class nuoma.
Naujausio modelio minivenas užtikrins maksimaliausią komforto jausmą nuo pirmųjų kelionės minučių. Mercedes-Benz V class miniveno nuoma: verslo susitikimai, delegacijų aptarnavimas, VIP pervežimai, pasitikimas oro uoste.

Jūsų lauks ne tik solidūs nauji mikroautobusai, bet ir profesionalūs vairuotojai. Mūsų mandagūs vairuotojai pasirūpins, kad kiekvienas keliaujantys asmuo jaustųsi itin saugiai ir patogiai, o kelionės planas būtų įvykdytas laiku.
Keliaukime kartu!

Transporto pasirinkimas Susisiekti

Prabangių mikroautobusų nuoma


VIP minivenų nuoma
Automobilis garbingiems svečiams
Mercedes-Benz V Klasės nuoma
Gražaus automobilio nuoma
8 vietų minivenas nuomai
Prabangaus mikroautobuso nuomos paslaugos
Baltas prabangus automobilis nuomai
Automobilio nuoma garbingiems svečiams
Prašmatnaus miniveno nuoma
Audi nuoma verslininkams
Erdvus minivenas nuomai
Prabangus Mercedes-Benz Sprinter mikroautobusas nuomai
Balto automobilio nuoma
Prašmatnaus automobilio nuoma
Prabangaus miniveno nuoma
Prabangus audi nuomai
Mercedes minivenas nuomai
Prabangaus mikroautobuso nuoma
Mercedes automobilio nuoma
Prabangūs automobiliai nuomai
Prabangių minivenų nuoma
Prašmatnaus audi nuoma
Naujo miniveno nuoma su vairuotoju
Prabangus mikroautobusas nuomai
Mercedes-Benz automobilis su vairuotojo paslaugomis
Automobilio nuoma su vairuotoju

Automobilis su vairuotoju

Automobilių nuoma su asmeninio vairuotojo paslaugomis visoje Lietuvoje ir į užsienį. Platus pasirinkimas iš įvairiausių modelių.

Plačiau
Mikroautobuso nuoma su vairuotoju

Mikroautobusas su vairuotoju

Keleivinių mikroautobusų nuoma su vairuotojų paslaugomis. Vienas iš plačiausių keleivinių mikroautobusų pasirinkimų visoje Lietuvoje.

Plačiau
Autobuso nuoma su vairuotoju

Autobusas su vairuotoju

Autobusų nuoma su profesionaliais vairuotojais. Nuo mažesnių iki didelių autobusų įvairioms kelionėms Lietuvoje ir Europoje.

Plačiau
Transporto nuoma su vairuotoju

Visos transporto paslaugos

Transporto nuomos paslaugos su asmeniniais vairuotojais Jūsų svarbiems poreikiams ir įvairiems gyvenimo atvejams.

Plačiau

Prabangių automobilių nuoma bet kuriai progai

Prabangių automobilių nuoma Vilniuje

Prabangių automobilių nuoma

Išskirtine prabanga bei su pačia aukščiausia kokybės raiška, savo dėmesį kaustantis prestižinis Mercedes-Benz S-Class W223 premium verslo automobilis, kuris nepalieka abejingų gatvėse. Išskirtiniu dizainu ir naujausiomis technologijos neturintis sau lygių tarp prabangių automobilių kelyje, atitinkantis pačius aukščiausius efektyvumo, našumo bei universalumo reikalavimus, demonstruojantis nepriekaištingą kokybę bei komfortą. Šis išskirtinės klasės, prabangus automobilis labiausiai pasižymi keleivių sėdynėmis, kurios yra su pusiau gulima pozicija Executive seat ir aukščiausio lygio skirtingomis masažo funkcijomis. Šios premium verslo klasės automobilio galimybės, leis užmiršti rūpesčius ir skubėjimą. Kartu, su šiais ypatingais automobilio malonumais, kelionės virs kokybišku poilsiu bei įsimintiną įspūdį paliks vaizdas pro panoraminį stogą ir pažangi multimedia, kuri atitiks visus jūsų lūkesčius.
Šis verslo klasės automobilis, prabangių automobilių nuomos rinkoje, atitinka kiekvieno vadovo keliamus lūkesčius, nes tokiu pat automobilio modeliu naudojasi ir savo kelionėms patiki pats Vokietijos kancleris Olafas Scholzas. Šiuo naujausiu išskirtiniu Mercedes-Benz S-Class W223 automobiliu, galite turėti išskirtines keliones, pasirūpindami prabangaus automobilio nuoma jūsų šventės metu ar pasinaudodami kitomis transporto paslaugomis visoje Lietuvoje nepriklausomai nuo progos.

Prabangių automobilių nuoma verslo kelionėms

Prabangių automobilių nuoma verslo kelionėms

Savo keleiviams, jų kolegoms, verslo partneriams ir svečiams siūlome pasinaudoti prabangių automobilių nuoma su vairuotoju verslo kelionėms. Prabangaus automobilio nuomos paslauga leis pamiršti visus transportavimo rūpesčius ir užsiimti daug svarbesniais, reikalaujančiais Jūsų dėmesio reikalais. Siekiant užtikrinti kiekvieno užsakymo sėkmę, Jus aptarnaus Jūsų asmeninis vadybinikas, kuris išklausys visus Jūsų reikalavimus bei pageidavimus, parengs ir pristatys transporto nuomos su vairuotoju komercinį pasiūlymą, suderins visas detales ir koordinuos kelionę nuo pat rezervacijos iki pat pabaigos.
Pagal gautą informaciją savo klientams pristatome keletą naujausių modelių verslo klasės automobilių variantus ir paliekame teisę rinktis. Tokiu būdu Jus visada būsite užtikrinti, kad automobilis atitiks Jūsų lūkesčius, o visos paslaugos bus atliktos kokybiškai ir be jokių nemalonių staigmenų.

Prabangių automobilių nuoma vestuvėms Vilniuje

Prabangių automobilių nuoma vestuvėms

Planuojate svarbiausią gyvenimo šventę ir troškate tik nuostabiausių bei įsimintiniausių akimirkų? Transporto nuoma vestuvėms labai svarbus aspektas, nuo kuriuo priklauso daugelis Jūsų šventės akimirksnių, tikslus vestuvių plano įgyvendinimas bei Jūsų ir Jūsų svečių šventinė nuotaika.
Savo klientams siūlome platų prabangaus transporto pasirinkimą: prabangių bei naujausių modelių automobilių, minivenų, mikroautobusų nuomos paslaugos . Padėsime išsirinkti prabangų vestuvinį transportą atsižvelgiant į visus Jūsų pageidavimus, skonį, norus bei skirtą biudžetą. Komplektuosime keletą transporto priemonių tam, kad galėtumėte mėgautis Jūsų svarbiausia diena be jokių rūpesčių, kadangi visi Jūsų svečiai, fotografai, vedėjai ir kiti svarbūs asmenys keliaus su maksimaliausiu komfortu, o visas vestuvių planas bus įgyvendintas laiku ir atitiks visus Jūsų lūkeščius.

VIP pervežimai

Prabangių automobilių nuoma asmeninėms kelionėms

Prabangių lengvųjų automobilių nuomos paslauga su vairuotoju – tai puikus būdas įgyvendinti Jūsų kelionės planus. Pasirūpinsime visais Jūsų planuojamos kelionės klausimais, patarsime ir išklausysime visus poreikius, surasime geriausią automobilio nuomos sprendimą. Pasitiksime Jūs arba Jūsų svečius bet kuriame oro uoste arba traukinių, autobusų stotyse, nuvešime iki reikiamos vietos į bet kurį Lietuvos kampelį. Prabangių automobilių nuoma – labai aktuali, tarp mūsų klientų populiari ir pamėgta paslauga, kuri leidžia keliauti iš vieno Lietuvos miesto į kitą be jokių papildomų rūpesčių, lengvai bei patogiai.
Prabangių automobilių nuoma gimtadieniams, kryštynoms, išleistuvėms, draugų ir šeimos išvykoms – svarbi paslauga organizuojantiems šventę, pramogą arba kitą išvyką. Pamirškite visus rūpesčius ir patikėkite juos profesionalams.

Nežinote kokį automobilį išsirinkti? Kreipkitės, mes padėsime!
Susisiekite su mumisLengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių mikroautobusų su vairuotoju variantus. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Naudokitės bevieliu internetu* kelionės metu.