Asmeninis vairuotojas | Evitra

Asmeninis vairuotojas

Automobilių nuoma su vairuotoju asmeninėms kelionėms

Asmeninėms kelionėms

Lengvųjų automobilių ir minivenų nuomos paslauga su vairuotoju – tai puikus būdas įgyvendinti Jūsų kelionės planus! Pasirūpinsime visais Jūsų planuojamos kelionės klausimais, patarsime ir išklausysime visus poreikius, surasime geriausią automobilio nuomos sprendimą.

Kelionės metu galėsite užsiimti Jums svarbiais reikalais, taip taupydami savo brangų laiką. Jūsų komfortu ir saugumu jausmais kelionės metu pasirūpins Jūsų asmeninis profesionalus vairuotojas, kuris iš anksto peržiūrės ir susipažins su Jūsų planuojamu maršrutu, gaus visus nurodymus ir Jūsų pageidavimus.

Savo užsakovams teikiame tik naujų ir naujausių modelių automobilių bei mikroautobusų nuomą, tarp jų Mercedes-Benz automoilių nuoma, Audi nuoma visoje Lietuvoje. Jūsų patogumui asortimentą nuolat papildame ir atnaujiname, todėl esame tikri, kad kiekvienas keleivis ras sau tinkantį variantą! Esame lankstūs, todėl visada išklausome visus mūsų kliento norus ir parenkame Jums tik geriausius ir optimaliausius variantus, kurie pilnai atitiks Jūsų skoniui ir lūkeščius.

Užsisakyti paslaugą

Verslo kelionėms

Asmeninis vairuotojas verslo susitikimams - nuveža į susitikimo vietą, palaukia jūsų ir parveža ten, kur jums reikia. Itin patogu ir aktualu, kuomet atvyksta partneriai iš kitų šalių. Grantuojame nepriekaištingą aptarnavimo lygį.

Užsisakyti paslaugą
Asmeninis vairuotojas verslo kelionėms

Delegacijų aptarnavimui

Asmeninis vairuotojas delegacijų aptarnavimui - aukščiausias aptarnavimo lygis. Naujausi automobiliai - Mercedes-Benz S-Class, Audi A6, Mercedes-Benz V-Class, Mercedes-Benz Sprinter - garbingiems Lietuvos svečiams.

Užsisakyti paslaugą
Asmeninis vairuotojas delegacijoms

Šventėms

Asmeninis vairuotojas šventėms - vestuvėms, asmeninis vairuotojas jaunųjų pervežimui, svečių nuvežimui iš/į šventės vietą. Naujausi automobiliai - Mercedes-Benz S-Class, Audi A6, Mercedes-Benz V-Class, Mercedes-Benz Sprinter - jūsų tobulai šventei.

Užsisakyti paslaugą
Asmeninis vairuotojas vestuvėms

Eskursijoms

Asmeninis vairuotojas eskursijoms - individualios eskursijos po Lietuvą ir kitas Baltijos šalis su mūsų profesionaliais ir mandagiais vairuotojais, nauju ir patogiu transportu. Aplankykite Kryžių kalną, Rundalę, Trakus - ir dar daugiau labai populiarių vietų visose Baltijos šalyse kartu su mumis.

Užsisakyti paslaugą
Asmeninis vairuotojas eskursijoms
Automobilių nuoma su vairuotoju Vilniuje

Automobilių nuoma su vairuotoju

Nauji ir patogūs, tinkantys bet kuriai kelionei. Platus automobilių pasirinkimas iš įvairiausių modelių, spalvų pagal Jūsų skonį ir poreikius. Atvykimas į bet kurį Lietuvos miestą, kelionės į užsienį.

Prabangių automobilių nuoma Vilniuje

Prabangių automobilių nuoma

Komfortas ir elegancija bet kuriai progai. Verslo ir asmeninėms kelionėms siūlome naujausių modelių premium klasės transportą. Platus pasirinkimas ir profesionalus aptarnavimas.

Automobilių nuoma vestuvėms Vilniuje

Automobilių nuoma vestuvėms

Jūsų svajonių automobilis Jūsų tobulai šventei. Platus pasirinkimas nuo retro automobilių iki naujausių ir prabangiausių modelių. Mūsų automobiliai atvyks į visus Lietuvos miestus.

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su Jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Išsirinkite labiausiai sau tinkantį transporto nuomos su vairuotojų variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais ir poreikiais kelionės metu. Platus transporto pasirinkimas, nemokama konsultacija.

2.

Susisiekite su mumis

Susisiekite ir gaukite patrauklų nuomos pasiūlymą arba užsakymo patvirtinimą. Nežinote kokį transportą pasirinkti? Domina nuomos kainos? Visada esame pasiruošę Jums padėti!

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite be rūpesčių, saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir jų bagažas kelionės metu yra apdrausti. Mėgaukitės nemokamais gėrimais* ir naudokitės bevieliu internetu** visoje Lietuvoje!

Nemokamas internetas

Kelionės metu savo keleiviams siūlome naudotis nemokamu bevieliu 4G internetu* visoje Lietuvos teritorijoje.

Vieta bagažui

Kiekvienas mikroautobusas turi įrengtas bagažo vietas: lentynos salone virš keleivių sėdynių ir bagažo skyrius.

Patogumas keliaujant

Turistiniuose mikroautobusuose įrengtos patogios reguliuojančios sėdynės. Kiekvienas keleivis gali sėdynės padėtį susireguliuoti pagal save.

Gido mikrofonas

Mikroautobusuose įrengti gido / lydinčiojo asmens mikrofonai, kurie leis patogiai vesti ekskursiją ir informuoti keleivius kelionės metu.

Patyrę vairuotojai

Mikroautobusus vairuotoja tik patyrę, profesionalūs ir mandagūs vairuotojai. Vairuotojai kalba skirtingomis kalbomis.

Keleiviai apdrausti

Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Sugedus transportui ar atsitikus eismo įvykiui, skubiai siunčiamas kitas transportas.

Paslaugų kainos

Gera kainos ir kokybės garantija

Visos kainos skaičiuojamos individualiai ir priklauso nuo:

  • Keleivių skaičiaus (pagal tai parenkamas transportas);
  • Kelionės / nuomos trukmės;
  • Pasirinkto transporto (modelio);
  • Maršruto (kilometrų skaičiaus);
  • Užsakovo pageidavimų.

Jūs visada gausite asmeninio vadybininko pagalbą ir konsultaciją visais keleivių pervežimo klausimais! Palikite mums savo užklausą ir mes pateiksime Jums patrauklų keleivių pervežimo ir transporto nuomos pasiūlymą.

Lygindami kainas, atkreipkite dėmesį į tai, kad esame patyrusi, patikima transporto kompanija, siūlanti šiuolaikinį ir patogų keleivinį transportą, o visi mūsų keleiviai yra apdrausti.

Autobusų nuomos kaina
Norėtumėte gauti asmeninį pasiūlymą? Susisiekite su mumis