Keleivių pervežimo sprendimai | Evitra

Mikroautobusų nuoma Taline

EVITRA nuomoja patogius turistinius, tarpmiestinius mikroautobusus.

Mikroautobusų nuoma į Taliną, Taline ir į kitus Estijos miestus. Platus transporto pasirinkimas, įvairūs mikroautobusų modeliai, skirtingi mikroautobusų dydžiai.

Keleivių pervežimas Taline

Įmonių, įstaigų, privačių asmenų aptarnavimas. Geros kainos garantija. Patogūs mikroautobusai ir autobusai Jūsų paslaugoms. Taip pat keleivinio transporto paslaugos visoje Lietuvoje visoms progoms. Transporto nuoma Taline, tai ne tik keleivių vežimas, o maloni kelionė patogiu, jumis pasirinktu mikroautobusu, kuriame yra įrengtas kondicionerius, CD ir DVD apratūra, mikrofonas, nemokamas bevielis Wi-Fi internetas.

Mikroautobuso nuomos kaina

Mikroautobusų nuomos kaina priklauso nuo: keleivių skaičiaus, mikroautobuso modelio, maršruto, datos-laiko, užsakovo pageidavimų. Pagal Jūsų užklausą mūsų specialistai parengs patrauklų keleivių pervežimo, keleivinio transporto nuomos pasiūlymą. Pigi mikroautobusų nuoma Taline, tai geriausias būdas greitai išspręsti transporto problemas.

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių mikroautobusų su vairuotoju variantus. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Naudokitės bevieliu internetu* kelionės metu.