Mikroautobusų nuoma bernvakariui | Evitra

Mikroautobusų nuoma Bernvakariui

Ruošiatės organizuoti bernvakarį?

Įvairus transportas bernvakariui. Didelis pasirinkimas, patogus užsakymas. Pamirškite apie rūpesčius – mes pasirūpinsime Jūsų šventės transportu. Mėgaukitės, linksminkitės.

Mikroautobuso nuoma bernvakariams Vilniuje

Geros idėjos bernvakariui - išsinuomoti mikroautobusą ir jį smagiai apipavidalinti. Mikroautobuse galima linksmintis, nesvarbu koks oras ir tuo pačiu pasiekti vietą. Prieš nervuotus pasiruošimus vestuvėms raskite laiko sau – organizuokite benvakarį ir leiskite sau atsipalaiduoti. O kad pristatyti Jūsų draugų kompaniją į tinkamą vietą galite pas mus išsinuomoti mikroautobusą bernvakariui ir visą vakarą keliauti Jumis pasirinktu maršrutu. Mikroautobuso nuoma kainuoja pigiau už limuzino nuoma. Kėlionės metu dažnai išgeriama, vėliau «kabinamos» merginos stotelėse. Mes saugiai ir patogiai nuvešime visą draugų kampaniją į klubą ar kitą pasilinksminimo vietą. Mūsų linksmi ir paslaugūs vairuotojai visada jūsų paslagoms.

Mikroautobuso nuoma bernvakariams visoje Lietuvoje

Linksmos pramogos bernvakariui - tai pasivažinėjimas Evitra mikroautobusu. Nuomotis mikroautobusą patogu - orai dažnai keičiasi, lyjant nepasivaikščiuosi po miestą. Smagu žinoti, kad tave laukia mikroautobusas, pasirengęs nuvežti pramogauti į kitą vietą. Mes dirbame visoje Lietuvoje, 24 valandas per parą, kad jūsų šventė būtų puiki!

Bernvakario striptizas mikroautobuse

Tik pas mus! Striptizo šokėja lauks stotelėje, jai pasiūlysite ją pavežti iki namų. Jaunikis bus tikrai priblokštas, kai pakeleivė pradės savo ypatingą programą :) Striptizo paslaugų neteikiame, dėl šokėjų pasirodymu kreipkitės į šių paslaugų teikėjus.

Svečių nuvežimas namo

Kam kviestį brangų taksi? Jūsų paslaugoms pabrolių ir draugų nuvežimo namo paslauga. Jaunikis bus tikrai nustebintas, kad jo draugai juo rūpinasi. Mūsų vairuotojai atvyks į naktinį klubą, sodybą jums nustatytu laiku ir išvežios mikroautobusu reikiamais adresais visoje Lietuvoje. Mūsų kainos nėra didelės, tad liks ir vestuvių dovanoms :)

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių mikroautobusų su vairuotoju variantus. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Naudokitės bevieliu internetu* kelionės metu.