Verslo kelionės | Evitra


Verslo kelionės

Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Į verslo kelionę – patogiai!

Evitra nuo pat veiklos pradžios pelnė verslo klientų pasitikėjimą. Sudarysime kelionės maršrutą, pasirūpinsime verslo svečių užimtumu Lietuvoje. Dirbame visose Baltijos šalyse, tad Jumis ir Jūsų verslo kolegomis bus profesionaliai pasirūpinta.

 • Verslo susitikimai / Verslo kelionės. Atvykite į derybas patogiai ir laiku, palikite savo verslo partneriams neišdildomą įspūdį. Įvairių klasių automobiliai verslo kelionėms visoje Lietuvoje, Baltijos šalyse.
   
 • Valstybinių įstaigų aptarnavimas. Delegacijos. Bendradarbiaujame su Lietuvos ir užsienio valstybinėmis įstaigomis, ambasadomis.
   
 • Ypač svarbių asmenų aptarnavimas. Pasaulinės šou žvaigždės, žinomi politikai, garsūs verslininkai ir visuomenės veikėjai. Aukščiausio lygio paslaugos ir ypatingų pageidavimų vykdymas. Paslauga vairuotojas-asmeninis asistentas.
   
 • Ekskursijos. Vairuotojo-gido paslaugos. Pasirūpinsime Jūsų verslo svečiais. Naudinga ir patogu. Pristatysime šalį, miestą (-us), rezervuosime staliuką restorane.
   
 • Asmeninio asistento paslauga (Konsjeržo paslaugos).
   
 • Tarpmiestinis taksi. Reikia vykti į susitikimą į kitą Lietuvos ar užsienio miestą? Su Evitra tai patogu: fiksuota pervežimo kaina, patogus transportas ir profesionalus aptarnavimas. Nesvarbu kokia Jūsų išvykimo, atvykimo vieta ir laikas.
   
 • Transferai (transferiai). Privatūs pervežimai. Dėmesingas pasitikimas ir keleivių pervežimas iš oro uostų, stočių.
   

Evitra tai daugiau nei tik pervežimas. Jūsų patogumui Jums ir Jūsų įmonei bus priskirtas ne tik asmeninis vairuotojas, bet ir asmeninis transporto vadybininkas, kuris koordinuos kelionę nuo jos rezervacijos iki pat pabaigos. Ypatingas dėmesys ir individualus požiūris į kiekvieną klientą. Transporto vadybininko konsultacijos.

Nuolat atnaujinamas autoparkas — naujasių modelių automobiliai. Standart, comfort, business ir premium klasės transportas. Mūsų vairuotojai kalba skirtingomis kalbomis: anglų, rusų, vokiečių, lenkų, danų, švedų...

Užsisakyti paslaugą

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių mikroautobusų su vairuotoju variantus. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Naudokitės bevieliu internetu* kelionės metu.

Nemokamas internetas

Savo keleiviams siūlome naudotis nemokamu bevieliu 4G internetu daugumoje automobilių.

Pagalba su bagažu

Vairuotojas padės nešti 1-2 lagaminus pasitinkant oro uoste/stotyje iki automobilio.

Nemokami gėrimai

Transfero paslaugų keleivius vaišiname kava/arbata ar mineraliniu vandeniu*.

Asistavimas

Mūsų klientams suteikiama nemokama vadybininko pagalba, konsultavimas telefonu arba el. paštu, informacija apie lankytinas vietas ir kt.

Vairuotojas gidas

Siūlome naudotis vairuotojo-gido paslaugomis. Patogu ir naudinga. Mūsų vairuotojai kalba skirtingomis kalbomis.

Keleiviai apdrausti

Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Sugedus transportui ar atsitikus eismo įvykiui, skubiai siunčiamas kitas transportas.