Keleivių pervežimo sprendimai | Evitra

Atsiliepimai

Puikus aptarnavimas! Puiki komanda, nuo laiko rezervavimo iki paslaugos teikimo. Tobulas, rūpestingas, saugus pervežimas vestuvių dieną. Linksmas, draugiškas, gerą humoro jausmą turintis vairuotojas yra geros kelionės dalis! Smagi bei saugi buvo diena! Džiaugiamės pasirinkę jus !

Operatyvi komunikacija, profesionalios paslaugos ir puiki kokybė. Evitros paslaugomis naudojamės jau kurį laiką ir dar nė karto neteko nusivilti. Nuoširdi rekomendacija!

Tobulas aptarnavimas, pasitikimas. Nereikėjo nei lagaminu tempti nei duru pačiai atsidaryti. Labai malonus ir paslaugus vairuotojas. Tobula kelionė namo. Dėkoju ir labai rekomenduoju!

Ačiū personalui už konsultacijas, atidumą, prisiderinimą prie poreikių. Naudojausi automobilio su vairuotoju nuomos paslauga pirmą kartą ir likau labai patenkinta. Vairuotojas buvo paslaugus, atvyko anksčiau, labai mandagiai bendravo. Kelione likau patenkinta. Rekomenduoju.

Добрый день, хочу выразить слова благодарности и сказать спасибо, особенно Виталию Зарецкому, за организацию индивидуального тура, за поездки, за экскурсию, за общение. Тракай, Вильнюс одно удовольствие кататься с вашей компанией, у вас комфортные, чистые автомобили, за внимательность, за доброту! Спасибо! Желаю Вам, вашей компании процветания, новых друзей, удачи Вам во всем!!! Всегда буду рекомендовать Вас, и при случае воспользусь вашей компанией.

Teatro trupės vardu noriu padėkoti už puikią kelionę su vairuotoju Kęstu. Mūsų šaunus vairuotojas ne tik mus nuvežė ir parvežė laiku ir saugiai, bet ir paremontavo mūsų pagrindinį scenos rekvizitą - barą, kuris buvo įlūžęs ir viską reikėjo sutvarkyti paskutinę minutę. Dar kartą ačiū vairuotojui Kęstui, Jūsų vadovui p. Vitalijui, ir Jums už malonų bendradarbiavimą.

Viskas labai gerai. jokių problemų nebuvo ir viskuo patenkinti.

Laba diena, Ačiū, viskas praėjo gerai. Tik navigacija klaidingai rodė kelią iki antrojo viešbučio, tai teko 1,5 val. senamiesty pavažinėti, kol suradome jį :) Vairuotojas labai patiko mums.

Noreciau labai pagirti Jusu vairuotoja. Paliko pati geriausia ispudi, ir kita karta kai reikes vairuotojo, tikiuosi, kad Olegas gales. Tikiuosi kad Jums tokia "vairuotojo nuoma" naudinga, nes mums sitas variantas labai patiko.

Sveiki, Aciu uz puiku bendradarbiavima praejusi treciadieni. Viskas praejo gerai. Ačiū

Gerbiamas Vitalij,Noriu Jums padekoti uz puiku musu bendradarbiavima. Esame labai patenkinti Jusu firmos paslaugomis. Viskas buvo suorganizuota tiksliai ir profesionaliai. Tiek masina, tiek vairuotojas atitiko musu lukescius. Jei sekanti karta lankysimes Lietuvoje, butinai pasinaudosime Jusu firmos paslaugomis ir rekomenduosime kitiems. Dar noreciau padekoti Zbignevui. Jis puikus vairuotojas, malonus zmogus ir tikrai visa grupe jautesi saugus Jo vairuojamame automobilyje. Butinai perduokite nuosirdziausius linkejimus is Danijos. Gero Jums savaitgalio ir iki kito susitikimo! Su geriausiais linkejimais

Viskas vyko labai sklandžiai. Ačiū Jums už paslaugas. Vairuojamas tikrai mandagus ir puikiai atlieka savo darbą.

Mums svarbus Jūsų atsiliepimas. Rašykite mums el. paštu: nuomone@evitra.lt
Norėdami įvertinti mūsų paslaugas, o taip pat pasidalinti kelionės įspūdžiais kviečiame palikti atsiliepimą apie mus prie Google arba Facebook atsiliepimų.