Mikroautobusų nuoma su vairuotoju | Evitra

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

kelionėms Lietuvoje ir už jos ribų
Mikroautobusų nuomą su asmeninio vairuotojo paslaugomis

Mikroautobusų nuoma...

Jūsų geriausiems įspūdžiams!

Ieškote geriausio sprendimo savo planuojamai kelionei? Norite atsipalaiduoti ir keliauti be jokių papildomų rūpesčių? Tuomet ši paslauga kaip tik Jums!

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju Jūsų patogiai kelionei į bet kurį Lietuvos miestą arba į užsienį! Siūlome 8-23 vietų mikroautobusų nuomą su asmeninio vairuotojo paslaugomis. Naujo modelio transportas leis visiems keleiviams mėgautis maksimaliausiu komfortu kelionės metu bei visais transporto privalumais: reguliuojamos sėdynės, USB lizdai krauti įrangas, DVD ekranai, gido mikrofonai, kokybiška vaizdo ir garso aparatūra ir daugelis kitų! Mūsų profesionalūs, mandagūs vairuotojai pasirūpins, kad kiekvienas keliaujantys asmuo jaustųsi itin saugiai ir patogiai, o kelionės planas būtų įvykdytas laiku.

Keliaukite be rūpesčių ir mėgaukitės įspūdžiais!

Transporto pasirinkimas

Vertinantiems geriausią...

Prabangūs mikroautobusai

Prabangių mikroautobusų nuoma su vairuotoju tiems, kas ieško geriausio! Premium klasės mikroautobusų nuoma tiems, kas ieško išskirtinio varianto savo vestuvėms, verslo ar privačiai kelionei. Dar erdvesnis salonas, patogesnės sedynės, profesionalus bendravimas ir tobulas komforto jausmas kelionės metu. Premium klasės mikroautobusų nuomos paslaugos suteiks Jūsų kelionei žavesio. Mikroautobusai puikiai atrodys komplektuojant su kitomis transporto priemonėmis.

Plačiau

Prabangių mikroautobusų nuoma
Mikroautobusų nuoma visiems atvejams

Kur bebūtum...

Keliauti – paprasta!

Keliauti taip paprasta užsakant mikroautobusų nuomos paslaugas! Mikroautobusų nuoma Lietuvoje ir už Lietuvos ribų – Latvijoje ir Estijoje.

Esame tikri, kad savo kelionei ieškote patogiausio ir optimaliausio mikroautobuso nuomos varianto. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius, lūkesčius ir pageidavimus, todėl siūlome itin platų mikroautobusų nuomos pasirinkimą visose Baltyjos šalyse, į bet kurią kelionę, bet kuriai gyvenimo progai! Kur bekeliautumėte – keliaukite patogiai!

Džiaugiamės, pirmieji pasiūlė kompleksišką keleivių aptarnavimą visose Baltijos šalyse. Savo paslaugas siūlyti galime bet kurioje Baltyjos šalyje, todėl išvengsite rūpesčių ir sutaupysite laiką ieškodami keletą paslaugų teikėjų! Mūsų tikslas - garantuoti patogumą ir aptarnavimo kokybę klientams, turintiems derinti skirtingas transporto priemones skirtingose Baltyjos šalyse.

Kreiptis dėl pasiūlymo

Jūsų patogumui

Dirbame visose Baltijos šalyse!

Mikroautobusų nuoma Rygoje

Mikroautobusų nuoma Latvijoje

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju Rygoje ir kituose Latvijos miestuose.

Plačiau
Mikroautobusų nuoma Taline

Mikroautobusų nuoma Estijoje

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju Taline ir kituose Estijos miestuose.

Plačiau

Mažų mikroautobusų nuoma

Mažų mikroautobusų nuoma be vairuotojo

Mažų mikroautobusų nuoma be vairuotojo


Naujausiojo Mercedes-Benz Vito nuoma be vairuotojo jūsų įsimintinoms kelionėms. Mikroautobusų nuoma be vairuotojo – aktuali paslauga tiems, kas mėgsta vairuoti ir keliauti savarankiškai. Išbandykite mikroautobuso nuomos be vairuotojo paslaugas jau dabar – gaukite mikroautobuso be vairuotojo asmeninį nuomos pasiūlymą ir keliaukite be jokių rūpesčių!

Susisiekti
Mažų mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Mažų mikroautobusų nuoma su vairuotoju


Naujausiojo Mercedes-Benz V-Class nuoma su vairuotoju jūsų įsimintinoms kelionėms. Mikroautobusų nuoma su vairuotoju – aktuali paslauga tiems, kas nori atsipūsti ir nesirūpinti vairavimo problemomis. Išbandykite mikroautobuso nuomos su vairuotoju paslaugas jau dabar – gaukite mikroautobuso su vairuotoju asmeninį nuomos pasiūlymą ir keliaukite be jokių rūpesčių!

Susisiekti

Mikroautobusų nuomos paslaugos

Keleivių vežimas Lietuvoje

Planuojate ekskursiją arba kitą pažintinę išvyką? Tuomet mikroautobuso nuoma su vairuotoju ekskursijoms – Jums aktuali paslauga! Nuo 8 iki 23 vietų mikroautobusai su vairuotoju vaikų ir suaugusiųjų kelionei į įvairiausias Lietuvos vietas, pažintinius takus, apžvalgos bokštus, muziejus ir parkus. Siūlome itin didelį pasirinkimą keliaujančiai grupei išvykoms ir į užsienį. Mikroautobusuose įrengta gido vietą ir gido mikrofonas leis grupei lengvai ir patogiai klausytis gido nurodymų, todėl kelionė žada būti ne tik patogi, bet ir turtinga naujais, maloniais įspūdžiais!

Užsisakyti paslaugą
Mikroautobusų nuoma vestuvėms

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju vestuvėms – tai optimaliausias variantas Jūsų brangiausiams vestuvių svečiams patogiai pasiekti vestuvių šventės vietą ir saugiai grįžti namo norimu laiku. Platus vestuvinių mikroautobusų pasirinkimas iš įvairiausių modelių, spalvų ir dydžių (sėdimų vietų). Komplektuosime keletą transporto priemonių tam, kad galėtumėte mėgautis Jūsų svarbiausia diena be jokių rūpesčių, kadangi visi Jūsų svečiai, fotografai, vedėjai ir kiti svarbūs asmenys keliaus su maksimaliausiu komfortu.

Užsisakyti paslaugą
Mikroautobuso nuoma mergvakariui

Viena iš geriausių idėjų planuojat mergvakario šventę - mikroautobuso nuoma su vairuotoju mergvakariui! Nesvarbu koks oras už lango, mikroautobuse galima linksmintis, leisti muziką bei komfortiškai keliauti iki suplanuotos vietos! Mikroautobuso nuoma mergvakariui - puiki galimybė praleisti mergvakario vakarėlį draugių būryje be jokių rūpesčių. Draugiški bei rūpestingi vairuotojai padės visai kompanijai įvykdyti suplanuotą maršrutą, palaikyti ypatingai linksmą nuotaiką, keliauti saugiai ir patogiai. Transportas mažai ir didelei draugių kompanijai.

Užsisakyti paslaugą
Mikroautobusų nuoma bernvakariui

Mikroautobuso nuoma bernvakariui - puiki galimybė praleisti bernvakario vakarėlį draugų būryje be jokių rūpesčių! Ieškote patogaus transporto bendravariui? Jūsų patogumui siūlome mikroautobuso nuomą bernvakariams visoje Lietuvoje. Visiškai nesvarbu iš kokio miesto Jūsų kelionės pradžia ir visai nesvarbu kur planuojate baigti savo bendravario maršrutą! Mūsų paslaugūs, linksmi ir draugiški vairuotojai pasirūpins Jūsų komfortu kelionės metu ir nuveš visą kompaniją iki Jums patogiausios vietos. Pamirškite apie rūpesčius – mes pasirūpinsime Jūsų bernvakario transportu!

Užsisakyti paslaugą
Mikroautobusų nuoma šventėms

Mikroautobuso nuoma Jūsų šventei! Planuojate vestuvių šventę, gimtadienį, jubiliejų, krikštynas, įmonės vakarėlį? Mikroautobusų nuoma su vairuotojų Jūsų šventei – tai nurodytu laiku ceremonijos dalyvių ir svečių pristatymo paslauga, kuri išspręs visų svečių, švetės dalyvių transportavimo rūpesčius. Mikroautobusus valdys patyrę, profesionalūs ir mandagūs vairuotojai, kurie maloniai aptarnaus keleivius. Iškilmingos akimirkos metu jie bus tinkamai apsirengę, o užsakytas mikroautobusas su vairuotoju bus švarus, tvarkingas ir paruoštas kelionėms į šventes vietą bei po šventės iki namu.

Užsisakyti paslaugą
Mikroautobusų nuoma laidotuvėms

Mikroautobuso nuoma laidotuvėms. Asmeninio vairuotojo paslaugos. Atvykimas į bet kurį nurodytą vietą. Saugi kelionė, malonus aptarnavimas, greitai bei paprastas užsakymo būdas ir Jums patogus paslaugų apmokėjimas. Transporto pasirinkimas pagal vietų skaičių, spalvą, modelį. Asmeninio vadybininko pagalba. Mažesniam šeimo būriui tinkamiausias variantas — miniveno nuoma laidotuvėms. Minivenas talpina iki 8 keleivių.

Užsisakyti paslaugą

Keliaujantiems Lietuvoje

Didžiuose miestuose ir ne tik!

Mikroautobusų nuoma Kaune

Mikroautobusų nuoma Kaune

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju Kaune, Kauno mieste, Kauno rajone.

Plačiau
Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje

Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju Klaipėdoje, Klaipėdos mieste, Klaipėdos rajone.

Plačiau

Mikroautobusas su vairuotoju

Patogus būdas keliauti!

Mūsų prioritetas – Jūsų patogumas kelionėje.

Mikroautobusų nuoma su vairuotojais Jūsų patogiai kelionei į bet kurį Lietuvos miestą arba į užsienį! Bet kurią dieną, bet kuriai progai, bet kurią valandą ir į bet kurią vietą! Mikroautobuso nuoma su vairuotoju – tai Jūsų geriausias sprendimas keliaujant kartu su draugais arba kolegomis.

 • Mikroautobusų nuoma mergvakariams
 • Mikroautobusų nuoma bernvakariams
 • Mikroautobusų nuoma vestuvėms
 • Mikroautobusų nuoma ekskursijoms
 • Mikroautobusų nuoma kitai progai

Mikroatobusų nuomos kaina

Mikroautobusų nuomos kaina su vairuotoju priklauso nuo Jūsų planuojamos kelionės, todėl skaičiuojama individualiai ir dažniausiai priklauso nuo:

 • Keleivių skaičiaus (pagal tai parenkamas transportas);
 • Kelionės datos;
 • Kelionės / nuomos trukmės;
 • Pasirinkto transporto (modelio);
 • Maršruto (kilometrų skaičiaus);
 • Užsakovo pageidavimų.

Jūs visada gausite asmeninio vadybininko pagalbą ir konsultaciją visais keleivių pervežimo klausimais! Palikite mums savo užklausą ir mes pateiksime Jums patrauklų keleivių pervežimo ir transporto nuomos pasiūlymą.

Lygindami kainas, atkreipkite dėmesį į tai, kad esame patyrusi, patikima transporto kompanija, siūlanti šiuolaikinį ir patogų keleivinį transportą, o visi mūsų keleiviai yra apdrausti.

Pateikti užklausimą

Užsakykite mikroautobusų nuomos paslaugas

Susisiekite ir gaukite geriausią pasiūlymą!
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių mikroautobusų su vairuotoju variantus. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite nemokamą konsultaciją!

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Naudokitės bevieliu internetu* kelionės metu.

Norėtumėte gauti asmeninį pasiūlymą? Susisiekite su mumis