Mikroautobusų nuoma su vairuotoju | Evitra

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

EVITRA nuomoja patogius turistinius, tarpmiestinius mikroautobusus.

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju Jūsų patogiai kelionei į bet kurį Lietuvos miestą arba į užsienį. Itin didelis dėmesys Jūsų komfortui. Keliaukite be rūpesčių.

Mikroautobuso nuoma su vairuotoju

Nuomojame patogius, 8-20 vietų mikroautobusus. Jūsų paslaugoms patyrę ir paslaugūs vairuotojai. EVITRA užsakomosios kelionės mikroautobusu apgalvotos iki smulkmenų: keleivių pervežimai, ekskursijos, nuoma valandai / dienai / savaitei. Mūsų įmonė aptarnauja fizinius asmenys, verslininkus, įstaigas, vaikų ir mokinių grupes. Mikroautobusų nuoma visoms progoms!

Mikroautobuso nuoma Lietuvoje

Užsakomosios kelionės (charters).Teikiame mikroautobusų nuomos paslaugas visoje Lietuvoje. Platus mikroautobusų pasirinkimas.

Mikroautobuso nuoma Europoje

Gražios kelionės EVITRA mikroautobusais visoje Europoje. Turistinių mikroautobusų nuoma užsakomosioms kelionėms į ES šalis.

Mikroautobusų nuoma mergvakariui

Linksmos pramogos mergvakariui - tai pasivažinėjimas Evitra mikroautobusu.

Mikroautobusų nuoma bernvakariui

Geros idėjos bernvakariui - išnuomoti mikroautobusą ir jį smagiai apipavidalinti...

Mikroautobusų nuoma vestuvėms

Nuomojame mikroautobusus vestuvėms visoje Lietuvoje. Platus mikroautobusų pasirinkimas.

Mikroautobusų nuoma šventėms

Nuomojame mikroautobusus vestuvėms visoje Lietuvoje. Platus mikroautobusų pasirinkimas.

Keleivių pervežimas iš oro uosto (transferai)

Keleivių pervežimas į/iš Vilniaus, Kauno, Palangos, Rygos, Varšuvos oro uostų (Transferai). Pasitinkame su vardine lentele. Palikite svečiams neišdildomą įspūdį.

Verslo klientų aptarnavimas. Darbuotojų pervežimas

Transporto paslaugos įmonėms: keleivinio transporto nuoma konferencijoms, įstaigų šventėms. Darbuotojų vežimas į darbo vietą ir iš jos.

Moksleivių pervežimas

Bendradarbiaujame su mokyklomis ir kitomis mokslo įstaigomis. Moksleivių vežimas iš/į mokyklos, renginius, varžybas, ekskursijas Lietuvoje ir Europoje.

Partneriams

Bendradarbiaujame su kelionių agentūromis, automobilių nuomos kampanijomis, keleivinio transporto paslaugų bendrovėmis, viešbučiais ir kt.

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių mikroautobusų su vairuotoju variantus. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Naudokitės bevieliu internetu* kelionės metu.