Autobusų nuoma | Evitra

Autobusų nuoma

Autobusų nuoma su vairuotoju

dar patogesnėms kelionėms!
Autobusų nuoma

Turtingos kelionės – autobusu!

Pažinkime pasaulį kartu!

Turtinga, įsimintina, įspūdžių kupina kelionė įmanoma keliaujant ir su autobusu! Planuojantiems keliauti lengvai ir be rūpesčių siūlome pasinaudoti autobusų nuomos paslaugomis ir keliauti ne tik patogiai, bet ir turtingai.

Ekskursijos, renginiai ir kitos išvykos praeina dar greičiau ir patogiau. Savo klientams siūlome rinktis tarp įvairių autobusų, taip mes užtikrinsime, kad bet kuria kompanija ras sau tinkamiausią variantą. Rūpinamės kaip mažesnėmis kompanijomis, taip ir didesnėmis žmonių grupėmis pateikdami didesnius autobusų nuomos variantus arba komplektuojant keletą autobusų.

Džiaugiamės, pirmieji pasiūlė kompleksišką keleivių aptarnavimą visose Baltijos šalyse. Savo paslaugas siūlyti galime bet kurioje Baltijos šalyje, todėl išvengsite rūpesčių ir sutaupysite laiką ieškodami keletą paslaugų teikėjų! Mūsų tikslas - garantuoti patogumą ir aptarnavimo kokybę klientams, turintiems derinti skirtingas transporto priemones.

Užsisakyti paslaugą

Kelionėms Lietuvoje

Autobusų nuoma su vairuotojo paslaugomis – puikus būdas keliauti po Lietuvą su didele grupe žmonių.

Savo klientams siūlome įvairių gamintojų, tokių kaip MAN, Setra bei Mercedes-Benz autobusus. Tai puikus sprendimas didelei žmonių grupei norinčiai keliauti kartu. Mūsų vadybininkai ir vairuotojai padarys jūsų kelionę tobulą.

Atliekame verslo pervežimus visoje Lietuvoje, Jūsų nurodytu maršrutu, nurodytu laiku.

Mūsų transportas

Autobusu nuoma Lietuvoje
Autobusų nuoma Vilniuje

Autobusų nuoma Vilniuje

Autobusų nuoma Vilniuje, Vilniaus apskrityje ir visoje Lietuvoje. Platus autobusų pasirinkimas kelionėms po Lietuvą ir į užsienį.

Autobusų nuoma Kaune

Autobusų nuoma Kaune

Autobusų nuoma Kaune, Kauno apskrityje ir visoje Lietuvoje. Platus autobusų pasirinkimas kelionėms po Lietuvą ir į užsienį.

Autobusų nuoma Klaipėdoje

Autobusų nuoma Klaipėdoje

Autobusų nuoma Klaipėdoje, Klaipėdos apskrityje ir visoje Lietuvoje. Platus autobusų pasirinkimas kelionėms po Lietuvą ir į užsienį.

Transportas mažesnėms grupelėms

Busiukų nuoma įmonių kelionėms

Busiukų nuoma su vairuotoju

Naujausiųjų Mercedes-Benz Vito nuoma be vairuotojo / su vairuotoju, Mercedes-Benz V-Class nuoma su vairuotoju jūsų įsimintinoms kelionėms. Busiukai eskursijoms, busiukai kelionėms, busiukai atostogoms, busiukai komandiruotėms. Išbandykite busiukų nuomos su/be vairuotojo paslaugas jau dabar – gaukite asmeninį busiuko nuomos pasiūlymą ir keliaukite be jokių rūpesčių!

Susisiekti
Autobusiukų nuoma įmonių kelionėms

Autobusiukų nuoma su vairuotoju

Komfortiškojo Mercedes-Benz Sprinter nuoma su vairuotoju jūsų įsimintinoms kelionėms. Autobusiukai eskursijoms, autobusiukai kelionėms, autobusiukai atostogoms, autobusiukai komandiruotėms. Išbandykite autobusiukų nuomos su vairuotojo paslaugas jau dabar – gaukite asmeninį autobusiuko nuomos pasiūlymą ir keliaukite be jokių rūpesčių!

Susisiekti

Keliauti – paprasta.

Keliauti taip paprasta užsakant autobusų nuomos paslaugas! Autobusų nuoma aktuali keliaujantiems į ekskursiją, renginį, šventę, verslo susitikimą, darbo ir asmeninias reikalais. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų kelionę praeitų ne tik kiek įmanoma sklandžiai, bet ir paliktų tik geriausius įspūdžius!

  • Autobusų nuoma Lietuvoje
  • Autobusų nuoma į užsienį
  • Autobusų nuoma ekskursijoms, šventėms

Nemokamas internetas

Kelionės metu savo keleiviams siūlome naudotis nemokamu bevieliu 4G internetu* visoje Lietuvos teritorijoje.

Vieta bagažui

Kiekvienas autobusas turi įrengtas bagažo vietas: lentynos salone virš keleivių sėdynių ir bagažo skyrius.

Patogumas keliaujant

Turistiniuose autobusuose įrengtos patogios reguliuojančios sėdynės. Kiekvienas keleivis gali patogią sėdėjimo padėtį susireguliuoti pagal save.

Gido mikrofonas

Autobusuose įrengti gido / lydinčiojo asmens mikrofonai, kurie leis patogiai vesti ekskursiją ir informuoti keleivius kelionės metu.

Patyrę vairuotojai

Autobusus vairuotoja tik patyrę, profesionalūs ir mandagūs vairuotojai. Vairuotojai kalba skirtingomis kalbomis.

Keleiviai apdrausti

Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Sugedus transportui ar atsitikus eismo įvykiui, skubiai siunčiamas kitas transportas.

Paslaugų kainos

Gera kainos ir kokybės garantija!

Autobusų nuomos kaina su vairuotoju priklauso nuo Jūsų planuojamos kelionės, todėl skaičiuojama individualiai ir dažniausiai priklauso nuo:

  • Keleivių skaičiaus (pagal tai parenkamas transportas);
  • Kelionės datos;
  • Kelionės / nuomos trukmės;
  • Pasirinkto transporto (modelio);
  • Maršruto (kilometrų skaičiaus);
  • Užsakovo pageidavimų.

Jūs visada gausite asmeninio vadybininko pagalbą ir konsultaciją visais keleivių pervežimo klausimais! Palikite mums savo užklausą ir mes pateiksime Jums patrauklų keleivių pervežimo ir transporto nuomos pasiūlymą.

Lygindami kainas, atkreipkite dėmesį į tai, kad esame patyrusi, patikima transporto kompanija, siūlanti šiuolaikinį ir patogų keleivinį transportą, o visi mūsų keleiviai yra apdrausti.

Pateikti užklausimą
Autobusų nuomos kaina