Dažniausiai užduodami klausimai | Evitra

Dažniausiai užduodami klausimai

1. Ar nuomojate transportą be vairuotojo?

Evitra – tai transporto nuoma su ir be vairuotojo. Dauguma transporto yra nuomojama tik su mūsų vairuotoju. Šiuo metu, Evitra teikia ir transporto nuomą be vairuotojo minivenų nuoma be vairuotojų bei lengvųjų automobilių nuoma be vairuotojo. Miniveno nuoma be vairuotojo – naujo, 2023 m. miniveno Mercedes-Benz Vito nuoma be vairuotojo. Automobilio nuoma be vairuotojo ilgalaikė automobilio Audi Q3 nuoma be vairuotojo.
Sužinokite plačiau apie transporto nuomą be vairuotojo.

2. Kiek kainuoja transporto nuoma?

Visos transporto nuomos kainos yra skaičiuojamos individualiai ir priklauso nuo pasirinkto transporto priemonės modelio, planuojamos važiavimo datos, maršruto, nuomos laiko ir nuo kitų papildomų pageidavimų. Dėl transporto nuomos kainos pasiūlymo ir pilnos konsultacijos visais keleivių pervežimo klausimais galite kreiptis į mūsų vadybininkus.

3. Norėčiau užsisakyti paslaugas, nuo ko pradėti?

Jūsų pasirinktas transporto priemonės variantas pilnai rezervuojamas tik po paslaugų teikimo sutarties pasirašymo ir / arba po avansinio apmokėjimo. Pasirašyti sutartį ir atlikti apmokėjimą galima nuotoliniu būdu arba mūsų biure. Sutartį ir išankstinę sąskaitą parengs ir išsiųs mūsų vadybininkai nurodytu el. paštu.

4. Kaip pasirašyti sutartį?

Sutartį galima pasirašyti nuotoliniu būdu, mūsų biure arba išsiųsti pasirašytą sutartį paštu. Priimame ir skenuotus / fotografuotus pasirašytos sutarties variantus. Po gauto pasirašyto sutarties varianto, sutartį pasirašome iš savo pusės ir išsiunčiame atgal. Taip pat, yra galimybė pasirašyti sutarti su Dokobit sistema.

5. Kokiais būdais galėčiau apmokėti paslaugas?

Paslaugas galima apmokėti pavedimu į mūsų banko sąskaitą pagal pateiktą sąskaitą; grynaisias pinigais mūsų biure; grynaisias pinigais vairuotojui kelionės metu; per PayPal sistema* (palaikomos kreditinės kortelės: Visa, MasterCard ir kitos); kortele kelionės metu (tam tikrais atvejais).

6. Kaip man gauti mano vairuotojo kontaktus?

Vairuotojas nustatomas į kelionę prieš 1-2 d.d. iki kelionės pradžios. Jo kontaktus užsakovams išsiunčia mūsų vadybininkai nurodytu el. paštu. Jeigu vairuotojo kontaktus negavote, susisiekite su mūsų vadybininkais el. paštu arba mob. telefonu.

7. Kaip man surasti/atpažinti savo vairuotoją?

Jūsų vairuotojas lauks nurodytoje susitikimo su keleivias vietoje nurodytu laiku. Jeigu prie nurodytos vietos dėl tam tikrų priežasčių neįmanoma privažiuoti, vairuotojas sustos artimiausioje sustojimo vietoje ir praneš apie tai užsakovui. Jeigu susitikimo vieta uždara arba saugoma (yra šlagbaumas, uždaryti vartai ir pan.), vairuotojas lauks prie įvažiavimo arba artimiausioje sustojimo vietoje ir praneš apie tai užsakovui. Jeigu susitikimo vieta oro uostas, vairuotojas lauks keleivius pasitikimo salėje (atvykimo terminale) su pasitikimo lentelė. Nerandate savo vairuotojo? Susisiekite su vairuotoju gautu mob. telefonu arba paskambinkite mūsų vadybininkams.

8. Kokį transporto pasirinkimą pristatote?

Automobilių nuoma su vairuotoju. Šiuo metu lengvųjų automobilių pasirinkimui pristatome: Mercedes Benz automobilių nuoma su vairuotoju ir Audi nuoma. Tranporto nuomą teikiame visoje Lietuvoje.
Mikroautobusų nuoma su vairuotoju. Turime platų mikroautobusų pasirinkimą nuomai visoje Lietuvoje (mikroautobusų nuoma Vilniuje, mikroautobusų nuoma Kaune, mikroautobusų nuoma Klaipėdoje). Pristatome mikroautobusų nuomą nuo 17 iki 28 vt.
Minivenų nuoma su vairuotoju. Pasirinkimui turime: standartinės klasės miniveno nuoma su vairuotoju, verslo klasės miniveno nuoma su vairuotoju (Mercedes Benz V class nuoma visoje Lietuvoje).
Transporto nuoma be vairuotojo. Šiai dienai, pristatome ilgalaikę lengvojo automobilio Audi Q3 nuomą be vairuotojo.

Transportas

9. Ar teikiate prabangių automobilių nuomą?

Turime platų prabangių automobilių pasirinkimą. Mūsų tikslas – patenkinti klientų aukščiausius lūkesčius, suteikiant galimybę pasirinkti išskirtinį automobilį savo ypatingoms progoms. Vienas iš prabangiausių automobilių mūsų autoparke yra Mercedes-Benz S-Class W223. Šis automobilis yra vienas iš aukščiausios klasės pasirinkimų, žinomas savo išskirtiniu stiliumi, prabanga ir aukščiausiu komfortu.

10. Ilgalaikė automobolio nuoma – koks minimalus nuomos laikotarpis?

Ilgalaikė automobilių nuoma – tai automoblio nuoma be vairuotojo nuo 1 mėn. Trumpalaikė automobilio nuoma – tai automobilių nuoma be vairuotojo nuo 3 iki 30 parų. Šiuo metu, ilgalaikė automobilių nuoma yra įmanoma automobiliui Audi Q3 ir Mercedes-Benz Vito. Trumpalaikė nuoma mikroautobuso Mercedes-Benz Vito nuoma be vairuotojo nuo 3 parų.

11. Ilgalaikė automobilių nuoma verslui – ką reikia žinoti?

Ilgalaikė automobilių nuoma verslui – transporto nuoma be rūpesčių. Automobilio nuoma be vairuotojo verslui – fiksuotas mėnesinis mokestis, pakaitinis automobilis, apdrausta transporto priemonė, rūpinimasis automobiliu jo nuomos laiku.

12. Mikroautobusų nuoma be vairuotojo – kokius minivenus siūlote?

Naujo mikroautobuso nuoma be vairuotojo – 9 vt. Mercedes-Benz Vito. Šis įspūdingas keleivinis mikroautobusas pasižymi ne tik moderniu dizainu, bet ir gausiu komfortu, puikiai atitinkančiu šios klasės aukštus standartus. Mercedes-Benz Vito turi vietą 8 keleiviams, todėl jis idealiai tinka grupinėms kelionėms. Salone yra erdvios ir reguliuojamos sėdynės, o atstumo kontrolės sistema "DISTRONIC PLUS" užtikrina saugią ir patogią kelionę. Plačiau apie Mercedes-Benz Vito nuomą be vairuotojo.

13. Automobilio prenumerata – kodėl tai aktualu verslui?

Automobilių prenumeratailgalaikė automobilio nuoma be vairuotojo už fiksuotą mėnesinę įmoką be jokių papildomų mokesčių. Automobilio prenumerata – patikimas ir ssaugus pasirinkimas! Į automobilio nuomos kainą be vairuotojo yra įskaičiuotas ne tik mėnesinis mokestis, bet ir visos automobilio išlaikymo išlaidos.

14. Veiklos nuoma – kas tai?

Veiklos nuomaautomobilio nuoma be vairuotojo verslui, kuri užtikrina fiksuotą mėnesinę įmoką. Pasibaigus nuomos laikotarpiui, Užsakovas turi galimybę pratęsti nuomos laikotarpį, išpirkti automobilį už rinkos kainą arba jį grąžinti.
Veiklos nuoma su paslaugomis – ypač aktuali paslauga įmonėms, kuri užtikrina fiksuotą automobilio nuomos kainą nuomojamu laikotarpiu ir tuo pačiu suteikia galimybę naudotis papildomomis paslaugomis: technine automobilio priežiūra ir remontu, padangų keitimu ir saugojimu, pagalba visą parą ir KASKO draudimu.