Dažniausiai užduodami klausimai | Evitra

Dažniausiai užduodami klausimai

1. Ar nuomojate transportą be vairuotojo?

Visą transportą nuomojame tik su mūsų vairuotojų paslaugomis, išskyrus Škoda Kamiq. Plačiau apie automobilio nuomą be vairuotojo galite sužinoti mūsų sveitainės skiltyje "Nuoma be vairuotojo".

2. Kiek kainuoja transporto nuoma?

Visos transporto nuomos kainos yra skaičiuojamos individualiai ir priklauso nuo pasirinkto transporto priemonės modelio, planuojamos važiavimo datos, maršruto, nuomos laiko ir nuo kitų papildomų pageidavimų. Dėl transporto nuomos kainos pasiūlymo ir pilnos konsultacijos visais keleivių pervežimo klausimais galite kreiptis į mūsų vadybininkus.

3. Norėčiau užsisakyti paslaugas, nuo ko pradėti?

Jūsų pasirinktas transporto priemonės variantas pilnai rezervuojamas tik po paslaugų teikimo sutarties pasirašymo ir / arba po avansinio apmokėjimo. Pasirašyti sutartį ir atlikti apmokėjimą galima nuotoliniu būdu arba mūsų biure. Sutartį ir išankstinę sąskaitą parengs ir išsiųs mūsų vadybininkai nurodytu el. paštu.

4. Kaip pasirašyti sutartį?

Sutartį galima pasirašyti nuotoliniu būdu, mūsų biure arba išsiųsti pasirašytą sutartį paštu. Priimame ir skenuotus / fotografuotus pasirašytos sutarties variantus. Po gauto pasirašyto sutarties varianto, sutartį pasirašome iš savo pusės ir išsiunčiame atgal.

5. Kokiais būdais galėčiau apmokėti paslaugas?

Paslaugas galima apmokėti pavedimu į mūsų banko sąskaitą pagal pateiktą sąskaitą; grynaisias pinigais mūsų biure; grynaisias pinigais vairuotojui kelionės metu; per PayPal sistema* (palaikomos kreditinės kortelės: Visa, MasterCard ir kitos); kortele kelionės metu (tam tikrais atvejais).

6. Kaip man gauti mano vairuotojo kontaktus?

Vairuotojas nustatomas į kelionę prieš 1-2 d.d. iki kelionės pradžios. Jo kontaktus užsakovams išsiunčia mūsų vadybininkai nurodytu el. paštu. Jeigu vairuotojo kontaktus negavote, susisiekite su mūsų vadybininkais el. paštu arba mob. telefonu.

7. Kaip man surasti/atpažinti savo vairuotoją?

Jūsų vairuotojas lauks nurodytoje susitikimo su keleivias vietoje nurodytu laiku. Jeigu prie nurodytos vietos dėl tam tikrų priežasčių neįmanoma privažiuoti, vairuotojas sustos artimiausioje sustojimo vietoje ir praneš apie tai užsakovui. Jeigu susitikimo vieta uždara arba saugoma (yra šlagbaumas, uždaryti vartai ir pan.), vairuotojas lauks prie įvažiavimo arba artimiausioje sustojimo vietoje ir praneš apie tai užsakovui. Jeigu susitikimo vieta oro uostas, vairuotojas lauks keleivius pasitikimo salėje (atvykimo terminale) su pasitikimo lentelė. Nerandate savo vairuotojo? Susisiekite su vairuotoju gautu mob. telefonu arba paskambinkite mūsų vadybininkams.

8. Kokį transporto pasirinkimą pristatote?

Automobilių nuoma su vairuotoju. Šiuo metu lengvųjų automobilių pasirinkimui pristatome: Mercedes Benz automobilių nuoma su vairuotoju, Audi nuoma, o taip pat BMW nuoma. Tranporto nuomą teikiame visoje Lietuvoje.
Mikroautobusų nuoma su vairuotoju. Turime platų mikroautobusų pasirinkimą nuomai visoje Lietuvoje (mikroautobusų nuoma Vilniuje, mikroautobusų nuoma Kaune, mikroautobusų nuoma Klaipėdoje). Pristatome mikroautobusų nuomą nuo 17 iki 28 vt.
Minivenų nuoma su vairuotoju. Pasirinkimui turime: standartinės klasės miniveno nuoma su vairuotoju, verslo klasės miniveno nuoma su vairuotoju (Mercedes Benz V class nuoma visoje Lietuvoje).
Transporto nuoma be vairuotojo. Šiai dienai, pristatome ilgalaikę lengvojo automobilio Škoda Kamiq nuomą be vairuotojo.

Transportas