Mercedes-Benz Vito miniveno nuoma | Evitra

Mercedes-Benz VITONr.2

Mikroautobusas

Mercedes-Benz VITO nuoma be vairuotojo. Šis įspūdingas keleivinis mikroautobusas pasižymi ne tik moderniu dizainu, bet ir gausiu komfortu, puikiai atitinkančiu šios klasės aukštus standartus. Mercedes-Benz Vito turi vietą 8 keleiviams, todėl jis idealiai tinka grupinėms kelionėms. Salone yra erdvios ir reguliuojamos sėdynės, o atstumo kontrolės sistema "DISTRONIC PLUS" užtikrina saugią ir patogią kelionę. Mikroautobusas Mercedes-Benz VITO yra šiuolaikiškas pasirinkimas, kuris žavi ne tik savo techninėmis charakteristikomis, bet ir aukščiausios kokybės interjeru bei funkcionalumu.

Mikroautobuso nuoma be vairuotojo. Mikroautobuso nuoma kelionėms.

Privalumai: naujausias automobilis, ilga bazė, erdvus ir odinis salonas, reguliuojamos sėdynės, atstumo kontrolė "DISTRONIC PLUS", klimato kontrolė keleiviams, odos sėdynių apmušalai, dvi šoninės slenkančios durys.

Vietų skaičius: 8+1 (8 vietos keleiviams)

Minimalus nuomos laikotarpis be vairuotojo: 2 paros

Užklausos forma

Transporto parkas nuolat atnaujinamas, todėl galime pasiūlyti ir kitus transporto modelius, kurie kol kas nėra pavaizduoti tinklalapyje.

Nežinote kokį transportą išsirinkti? Mes Jums padėsime! Užpildykite užklausos formą ir mūsų vadybininkai su Jumis susisieks.

Ieškote geriausio pasiūlymo? Pasinaudokite mūsų karštais pasiūlymais ir keliaukite už patraukliausią kainą!