Mikroautobusų nuoma šventėms | Evitra

Mikroautobusų nuoma šventėms

Proginio mikroautobuso nuoma

Švęskime be rūpesčių!

Mikroautobusų nuoma šventėms suteiks Jums tiksliu laiku ceremonijos dalyvių ir svečių pristatymo paslaugas ir išspręs transporto visų svečių ir dalyvių problemas. Mikroautobusus valdys patyrę, profesionalūs ir mandagūs vairuotojai, kurie maloniai aptarnaus visus šventės dalyvius. Iškilmingos akimirkos metu jie bus tinkamai apsirengę, o užsakytas mikroautobusas su vairuotoju bus švarus, tvarkingas ir paruoštas kelionėms.

Mūsų tikslas – priimti visus Jūsų ir Jūsų svečių transportavimo rūpesčius ir suteikti Jums daugiau galimybės atsilaiduoti ir mėgautis kiekvieną akimirką kartu su savo draugais ir kolegomis! Mikroautobusas su vairuotoju mergvakariams, bernvakariams, vestuvėms, gimtadieniams, jubiliejams, krykštinoms ir kitoms progoms – tai itin patogu!

Savo klientams siūlome platų transporto pasirinkimą, priklausomai nuo šventės dalyvių skaičiaus, transportavimo vietos, pageidavimų. Taip pat siūlome ir kompleksinį mikroautobusų ir kito transporto nuomos variantą. Tai itin populiarus ir patogus būdas pervežti keleivius paprastai ir iškilmingai. Nežinote koks transportas atrodys geriausiai? Kaip tinkamai parinkti transportą ir suderinti maršrutą? Mes Jums padėsime!

Užsisakyti paslaugą

Mikroautobusų nuoma vestuvėms

Mikroautobuso nuoma vestuvėms Vilniuje – tai puiki galimybė pasirūpinti visais vestuvių dalyviais! Pamirškite visus rūpesčius ir mėgaukitės Jūsų svarbiausia gyvenimo diena, juk visi Jūsų sveičiai bus greitai ir saugiai pristatyti į nurodytas vietas. Mikroautobuso nuomos vestuvėms paslauga Vilniuje labai svarbi organizuojant vestuves. Mes ypatingai rūpinamės, kad jūsų gyvenimo šventė būtų organizuota ir praeitų sklandžiai, todėl esamę pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamą modelį, spalvą, parinkti mikroautobusą pagal keleivių skaičių, suderinti mikroautobusus pagal jau išsirinktas transporto priemonės, kad visas transportas šventės metu atrodytų tinkamai ir gražiai.

Užsisakyti paslaugą
Mikroautobuso nuoma mergvakariui

Viena iš geriausių idėjų mergvakariui - mikroautobuso nuoma su vairuotoju! Nesvarbu koks oras už lango, mikroautobuse galima linksmintis, leisti muziką bei komfortiškai keliauti iki suplanuotos vietos! Pamirškite visus vestuvių organizavimo rūpesčius, juk ši diena skirta tik Jums, praleiskite ją draugių būryje. Planuojate išskirtinį mergvakarį ir norite praleisti jį užsienyje? Ne bėda! Jums tebeliko atsilapaiduoti, linksmintis ir mėgautis savo kelionė, nes mes apie viską pagalvosime už Jus! Kelionės nuo Lietuvos iki Latvijos, Estijos, Lenkijos. Nepakartojami įspūdžiai ir jokių kelionės rūpesčių!

Užsisakyti paslaugą
Mikroautobusų nuoma bernvakariui

Ieškote patogaus transporto bendravariui? Jūsų patogumui siūlome mikroautobuso nuomą bernvakariams visoje Lietuvoje. Visiškai nesvarbu iš kokio miesto Jūsų kelionės pradžia ir visai nesvarbu kur planuojate baigti savo bendravario maršrutą! Mūsų paslaugūs, linksmi ir draugiški vairuotojai pasirūpins Jūsų komfortu kelionės metu ir nuveš visą kompaniją iki Jums patogiausios vietos. Pamirškite visus vestuvių organizavimo rūpesčius, juk ši diena skirta tik Jums, praleiskite ją draugų būryje!

Užsisakyti paslaugą
Minivenas nuomai vestuvėms
Mercedes mikroautobusas vestuvėms
Mikroautobuso nuoma vestuvėms
Miniveno nuoma vestuvėms
Mikroautobuso nuoma vestuvėms
Minivenų nuoma vestuvėms Vilniuje
Mikroautobusų nuoma vestuvėms Vilniuje
Prabangio automobilio nuoma vestuvėms
Mikriuko nuoma šventėms
Miniveno nuoma šventėms
Mikriukas šventėms
Minivenas šventėms

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su Jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Išsirinkite labiausiai sau tinkantį transporto nuomos su vairuotojų variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais ir poreikiais kelionės metu. Platus transporto pasirinkimas, nemokama konsultacija.

2.

Susisiekite su mumis

Susisiekite ir gaukite patrauklų nuomos pasiūlymą arba užsakymo patvirtinimą. Nežinote kokį transportą pasirinkti? Domina nuomos kainos? Visada esame pasiruošę Jums padėti!

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite be rūpesčių, saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir jų bagažas kelionės metu yra apdrausti. Mėgaukitės nemokamais gėrimais* ir naudokitės bevieliu internetu** visoje Lietuvoje!

Nemokamas internetas

Kelionės metu savo keleiviams siūlome naudotis nemokamu bevieliu 4G internetu* visoje Lietuvos teritorijoje.

Vieta bagažui

Kiekvienas mikroautobusas turi įrengtas bagažo vietas: lentynos salone virš keleivių sėdynių ir bagažo skyrius.

Patogumas keliaujant

Turistiniuose mikroautobusuose įrengtos patogios reguliuojančios sėdynės. Kiekvienas keleivis gali sėdynės padėtį susireguliuoti pagal save.

Gido mikrofonas

Mikroautobusuose įrengti gido / lydinčiojo asmens mikrofonai, kurie leis patogiai vesti ekskursiją ir informuoti keleivius kelionės metu.

Patyrę vairuotojai

Mikroautobusus vairuotoja tik patyrę, profesionalūs ir mandagūs vairuotojai. Vairuotojai kalba skirtingomis kalbomis.

Keleiviai apdrausti

Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Sugedus transportui ar atsitikus eismo įvykiui, skubiai siunčiamas kitas transportas.

Paslaugų kainos

Gera kainos ir kokybės garantija

Visos kainos skaičiuojamos individualiai ir priklauso nuo:

  • Keleivių skaičiaus (pagal tai parenkamas transportas);
  • Kelionės / nuomos trukmės;
  • Pasirinkto transporto (modelio);
  • Maršruto (kilometrų skaičiaus);
  • Užsakovo pageidavimų.

Jūs visada gausite asmeninio vadybininko pagalbą ir konsultaciją visais keleivių pervežimo klausimais! Palikite mums savo užklausą ir mes pateiksime Jums patrauklų keleivių pervežimo ir transporto nuomos pasiūlymą.

Lygindami kainas, atkreipkite dėmesį į tai, kad esame patyrusi, patikima transporto kompanija, siūlanti šiuolaikinį ir patogų keleivinį transportą, o visi mūsų keleiviai yra apdrausti.

Teirautis kainos

Norėtumėte gauti asmeninį pasiūlymą? Susisiekite su mumis