Keleivių pervežimo kainos | Evitra


Keleivių pervežimo kainos

Keleivių pervežimo kaina

Keleivių pervežimo kainos

ko gero, geriausias kainos-kokybės santykis!

Kiek kainuoja transporto nuoma su vairuotoju? Kokia pervežimo kaina iš oro uosto? Kiek kainuoja išsinuomoti automobilį vestuvėms arba mikroautobusą ekskursijai? Šiuos ir daugybę panašių klausimų girdime kasdien ir kasdien rengiame Jums individualius keleivių pervežimo kainos pasiūlymus. Dirbant su keleiviais nuo 2011 metų susidūrėme su įvairiausiomis situacijomis, todėl tiksliai galime atsakyti – kiekviena kelionė, kiekvienas kliento poreikis, noras, lūkesčiai yra individualūs ir reikalaujantys ypatingo dėmesio norint pateikti tikslią keleivių pervežimų paslaugų kainą.

Atsižvelgiant į savo klientų kelionės planus (planuojamą nuomos datą, laiką, maršrutą), pageidavimus dėl norimos transporto priemonės, atskirus ir individualus norus bei prašymus peržiūrime savo galimybes ir pateikiame geriausią turimą transporto priemonių nuomos pasiūlymą. Žinome, kaip svarbu kelionėje įspūdingi įspūdžiai ir geri prisiminimai, todėl savo keleiviams stengiamės siūlyti tik tai, kas geriausia už patraukliausią nuomos kainą.

Suprantame, kaip kiekvienam iš mūsų svarbi teikiamų paslaugų kainos klausimai, tačiau savo klientų visada prašome lyginti ne tik sumas, bet ir kokybę. Dažna klaida – įsigyti pigiausią paslaugą nežiūrint į teikiamų paslaugų lygį, todėl kartais tenka permokėti dvigubai arba kas dar blogiau, stipriai nusivilti nesėkminga kelionė, sugadintais įspūdžiais. Mūsų tikslas – Jūsų gerai praleistas laikas dirbant su mūsų vadybininkais ir keliaujant su mūsų vairuotojais kartu, todėl visada siūlome patraukliausius transporto nuomos pasiūlymus, o kainos atžvilgiu visada esame ypatingai lankstus.

Gauti pasiūlymą
Imac

Kaip sužinoti tikslią nuomos kainą?

Transporto nuomos su/be vairuotojo nuomos kaina priklauso nuo nuomos datos, laiko, planuojamo maršruto, automobilio modelio, kitų individualių pageidavimų. Transporto nuomos pasiūlymą po šios informacijos nurodymo gali pateikti mūsų vadybininkai Jums patogiausiu būdu. Kreipkitės:

Kontaktai

Transporto nuomos kainos

Automobilių, mikroautobusų nuomos kaina

Transporto nuomos su vairuotoju kainos

Transporto nuomos su vairuotoju kainos

Norite sužinoti automobilių, mikroautobuso, autobuso su vairuotoju nuomos kainą? Kreipkitės ir pateiksime Jums patrauklų transporto nuomos pasiūlymą.

Sužinoti kainą
Miniveno be vairuotojo nuomos kaina

Transporto nuomos be vairuotojo kainos

Minivenų nuoma be vairuotojo. Sužinokite miniveno be vairuotojo kainas, priklausomai nuo parų skaičiaus, sezono bei preliminaraus kelionės maršruto.

Sužinoti kainą
Vairuotojo paslaugos nuomos kaina

Asmeninio vairuotojo paslaugų kainos

Turite automobilį, tačiau reikalingas vairuotojas? Asmeninio vairuotojo paslaugos - puikus sprendimas. Kreipkitės ir sužinokite asmeninio vairuotojo paslaugos kainą.

Sužinoti kainą
Automobilių, mikroautobusų nuomos kaina

Transferų kainos (iš/į oro uostą)

Privačių pervežimų (transferų) paslaugos. Pasitikimai oro uoste. Tarpmiestiniai pervežimai Lietuvoje ir už jos ribų. Palikite savo užklausimą ir mes su Jumis susisieksime!

Sužinoti kainą