Ilgalaikė mikroautobuso nuoma | Evitra
/

MIKROAUTOBUSO SPECIFIKACIJA

Asmeninis vairuotojas vestuvėms

Dyzelinis
variklis

Asmeninis vairuotojas vestuvėms

Automatinė
pavarų dėžė

Asmeninis vairuotojas vestuvėms

8+1 vietos keleiviams

Asmeninis vairuotojas vestuvėms

Padangų
keitimas

Asmeninis vairuotojas vestuvėms

10,5 l /
100 km

Asmeninis vairuotojas vestuvėms

Pakaitinis automobilis
AUTOMOBILIO SALONAS

+ 6 reguliuojamos sėdynės keleiviams;
+ Odinis salonas (Eco oda);
+ Automatinė klimato kontrolė (priekiniams keleiviams) ir oro angos keliaviams;
+ Priekiniai el. langai;

AUTOMOBILIO ĮRANGA

+ Automatinė pavarų dėžė (9 pavarų);
+ Multifunkcinis odinis vairas;
+ Autopilotas;
+ Apple CarPlay, Android Auto (pajungiama su laidu);
+ Galinio vaizdo kamera;
+ Juostų asistentas;
+ Prieblandos ir lietaus jutiklis;
+ Elektra reguliuojami šoniniai galinio vaizdo veidrodėliai;
+ 12V lizdas panelėje;

AUTOMOBILIO IŠORĖ

+ LED matriciniai žibintai;
+ Stogo bėgeliai;
+ Itin ilga bazė;
+ Lieti ratlankiai;
+ Chromu dengtos radiatoriaus grotelės;

Į AUTOMOBILIO NUOMOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

Trumpalaikė mikroautobuso nuomos kaina su paketu "viskas įskaičiuota" — privalomasis ir KASKO draudimai, visi serviso aptarnavimo darbai, pagalba kelyje 24/7, esant poreikiui — pakaitinis automobilis, draudimai, techninė apžiūra. Svarbu! Nėra sutarties sudarymo mokeščio ir pradinio įnašo.
ILGALAIKĖ MINIVENŲ NUOMA BE VAIRUOTOJO

Ilgalaikė mikroautobusų nuoma be vairuotojo – tai puikus būdas keliauti su šeima, draugų kompanija arba darbo reikalais turint tik B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Mikroautobuso Mercedes-Benz Vito privalumai:  ilga bazė, erdvus ir odinis salonas, reguliuojamos sėdynės, atstumo kontrolė "DISTRONIC PLUS", klimato kontrolė keleiviams, odos sėdynių apmušalai, dvi šoninės slenkančios durys, vietų skaičius 8 +1(vairuotojas).

Mikroautobusų nuomos kaina be vairuotojo tik nuo

1700 Eur/1 mėn.

Susisiekti

Vito nuoma be vairutojo

9 vietų mikroautobuso

ilgalaikė arba trumpalaikė nuoma

Mikroautobusų nuoma be vairuotojo – aktuali paslauga tiems, kas mėgsta keliauti po Lietuvą ir visą Europą! Patogūs ir erdvūs mikroautobusai be vairuotojo leidžia pervežti net iki 8 keleivių (vairuotojas 9-tas), o prailginto mikroautobuso nuoma – tai galimybė į kelionę vežtis su savimi daugiau daiktų ir jaustis itin patogiai!

9 vietų mikroautobuso nuoma be vairuotojų – tai puikus būdas keliauti su šeima, draugų kompanija arba darbo reikalais turint tik B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Keliaujant jauskitės užtikrintai, nes mikroautobusas nuomojamas su KASKO draudimu ir pagalba kelyje, kurie apsaugos nuo galimų nemalonumų kelionėje.

Mažų mikroautobusų nuoma be vairuotojas populiariausias variantas tarp vertinantiems praktiškumą, patogumą ir komfortabilumą planuojant bet kokią išvyką: nuo mikroautobuso nuomos be vairuotojo į mergvakario, bernvakario šventę iki išvykos iš Lietuvos iki pajūrio su šeima arba į kitą miestą darbo reikalais.

Išbandykite mikroautobuso nuomos be vairuotojo paslaugas jau dabar – gaukite mikroautobuso be vairuotojo asmeninį nuomos pasiūlymą ir keliaukite be jokių rūpesčių!

Kreiptis dėl pasiūlymo
Imac

Kaip sužinoti tikslią nuomos kainą?

Transporto nuomos be vairuotojo nuomos kaina priklauso nuo planuojamos ridos (bendros arba dieninės) ir tikslių transporto be vairuotojo nuomos parų skaičiaus (kuo daugiau parų – tuo mažesnė kaina). Tikslią kainą po šios informacijos nurodymo gali paskaičiuoti ir pateikti mūsų vadybininkai Jums patogiausiu būdu. Kreipkitės:

Kontaktai

Ką verta žinoti apie nuomą be vairutojo?

Populiariausi klausimai ieškant nuomos be vairutojo paslaugų

A. Kokį transportą be vairuotojo siūlote?

Šiai dienai Jūsų kelionėms po Vilnių, Lietuvą ir Europą siūlome išsinuomoti 9 (8+1) vietų Opel Vivaro Extra Long (prailginta bazė) modelio, 2018 metų mikroautobusą be vairuotojo. Prailginta mikroautobuso bazė leis Jums į kelionę susidėti daugiau daiktų arba pervežti daugiau bagažo, kitokio krovinio, o erdvus mikroautobuso salonas su daugybė įvairių privalumų pridės komforto ir malonumo keliaujant kaip į trumpas išvykas, taip ir į ilgas keliones. Mažo mikroautobuso nuoma – geriausias Jūsų pasirinkimas planuojant keliauti saugiai ir komfortiškai!

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad paslaugas teikiame oficialiai, yra pasirašoma transporto nuomos paslaugų sutartis ir išrašoma sąskaita, todėl pasirenkant mūsų kompaniją – dėl aukščiausios kokybės paslaugų atlikimo galite būti ramūs. Sužinoti daugiau informacijos apie kompaniją ir artimiau susipažinti su mūsų veikla galite mūsų svetainės skiltyje "Apie mus".

B. Kur galima pažiūrėti mikroautobusų be vairuotojų nuotraukas ir susipažinti su aprašymu?

Siūlomo mikroautobuso be vairuotojo nuotraukas ir trumpą aprašymą galite peržiūrėti mūsų svetainės skiltyje “Opel Vivaro mikroautobuso nuoma”. Trumpa specifikacija: 1.6 dyzelis, 100 KW (7l/100km), mechnanika, 8+1 vietų. Mikroautobusas turi daugybę komplektacijos privalumų, leidžiančius keliauti maksimaliai patogiai. Detalesnę informaciją apie mikroautobusą pateikti ir atsakyti į visus Jūsų klausimus gali suteikti mūsų vadybininkai Jums patogiausiu būdu.

Su mūsų komanda galite susisiekti Jums patogiausiu būdu, visi iš kurių nurodyti mūsų svetainės skiltyje "Kontaktai".

C. Kokiuose miestuose išsinuomojat transportą (mikroautobusus) be vairuotoju?

Mikroautobusą be vairuotojo išsinuomojame Vilniuje. Atsiimti ir pristatyti transportą reikia į Vilnių, „Spaudos rūmai“ stovėjimo aikštėlę. Įmanomas transporto pristatymas ir grąžinimas į kitas vietas už papildomą, iš anksto sutartą mokestį.

Kiek kainuotų mikroautobuso pristatymas į Jūsų pasirinktą miestą ir/arba atsiėmimas iš kito adreso mielai atsakys mūsų vadybininkai, su kuriais galite susisiekti Jums patogiausiu būdu, visi iš kurių nurodyti mūsų svetainės skiltyje “Kontaktai”.

D. Kiek kainuoja mikroautobusų be vairuotojų nuoma?

Mikroautobuso be vairuotojo nuomos kaina priklauso nuo planuojamos nuomos datos, nuomos trukmės, planuojamos ridos ir kitų asmeninių pageidavimų. Kadangi visas nuomos kainos skaičiuojamos individualiai, priklausomai nuo anksčiau aprašytos informacijos, visus galutinius mikroautobuso nuomos be vairuotojo kainos pasiūlymus rengia mūsų vadybininkai.

Preliminarias mikroautobusų be vairuotojo nuomos kainas galite peržiūrėti šio internetinio puslapio kainų entelėje arba kreiptis tiesiogiai į mūsų vadybininkus.

E. Kas įskaičiuota į nuomos be vairuotojo kainą?

Į transporto nuomos be vairuotojo kainą įskaičiuojame: ridą iki 300 km / d., transporto nuomos mokestį, civilinį ir KASKO draudimų mokestį, pagalbos kelyje mokestį, PVM (%21) mokestį, dokumentų pasirašymo mokestį. Mokesčiai už galimas ir papildomas pageidaujamas paslaugas į bendrą kainą nėra įskaičiuoti ir turi prisidėti prie kainos papildomai.

Dėl galutinės kainos ir norimų papildomų paslaugų mokesčių kainos prašome kreiptis į mūsų vadybininkus, kurių kontaktai nurodyti mūsų svetainės skiltyje "Kontaktai".

F. Ar teikiate mikroautobusų su vairuotoju nuomos paslaugas?

Taip, tokią paslaugą teikiame. Mikroautobusas gali būti išnuomojamas kartu su mūsų vairuotojo paslaugomis. Savo autoparke turime platų mikroautobusų nuomos pasirinkimą – transportą nuo 8 iki 23 vietų. Platus pasirinkimas leis keliauti į Jūsų vestuvių šventę bet kokio dydžio kompanijai labai patogiai ir draugiškai, o asmeninis vairuotojas pasirūpins visais kelionės aspektais.

Dalį siūlomų transporto priemonių galite peržiūrėti mūsų svetainės skiltyje “Transportas”. Nežinote kokį transportą geriau pasirinkti? Kiek kainuos mikroautobuso nuoma su vairuotoju? Mūsų vadybininkai visada pasirengę Jums padėti!

G. Kokias sąlygas teikiate nuomojant mikroautobusą be vairuotojo?

Mikroautobusą be vairutojo nuomos paslaugomis gali pasinaudoti tik asmenys, sulaukę 24-jų metų amžiaus ir turintys B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir ne mažiau, kaip 2 metų vairavimo patirties. Per vieną nuomos dieną galima pravažiuoti iki 300 km (įskaičiuota į nuomos kainą). Atsiimant transportą reikės palikti transporto nuomos užstatą (preliminari užstato suma sudaro €300), grąžinant tvarkingą transportą ir nepažeidžiant sutarties punktų bei neviršijant nustatytos ridos ir nuomos trukmės užstatas yra grąžinamas transporto atsiėmimo dieną.

Norint rezervuoti mikroautobusą be vairuotojo prašome palikti rezervacijos mokestį (rezervacijos mokesčio dydis yra nustatomas individualiai ir priklauso nuo galutinės nuomos sumos). Rezervacijos mokestis yra įskaičiuojamas į bendrą nuomos kainą. Dėl galimų papildomų nuomos sąlygų Jus informuos mūsų vadybininkai.

H. Kaip galiu rezervuoti mikroautobusą be vairuotojo?

Išsinuomoti (rezervuoti) mikroautobusą be vairuotojo galite po visų užsakymo detalių sudarymo Jums patogiu būdu, kurie nurodyti mūsų svetainės skiltyje “Kontaktai”.

Primename, kad dirbame oficialiai, todėl yra pasirašoma sutartis, išrašoma sąskaita. Visi dokumentai yra parengiami užsakovo vardu ir išsiunčiami pasirašymui bei apmokėjimui užsakovo elektroniniu paštu arba mūsų biure (pagal atskirą susitarimą). Esant klausimams dėl dokumentų pasirašymo arba sąskaitos apmokėjimo – galite kreiptis tiesiogiai į mūsų vadybininkus.