Audi nuoma vestuvėms | Evitra

Audi nuoma vestuvėms

Audi automobilių nuoma vestuvėms

Jūsų ypatingoms šventės akimirkoms

Keliaukite į savo svajonių šventę

naujausiu Audi automobiliu!

Esame pasirengę padėti Jums išsirinkti, komplektuoti ir perimti visus vestuvinių automobilių nuomos rūpesčius. Jauniesiems ir jų svečiams siūlome platų vestuvinių transporto pasirinkimą... Nuo retro automobilio iki naujausio modelio Audi!

Plačiau
Transporto nuoma vestuvėms

Patogūs ir solidūs

Audi automobiliai vestuvėms

Audi automobilių nuoma vestuvėms — puikus sprendimas norintiems savo svarbiausią dieną keliauti patogiai, stilingai ir be jokių rūpesčių! Jūsų asmeninis vairuotojas-asistentas pasirūpins Jūsų patogia kelione ir suteiks galimybę mėgautis kiekviena savo šventės akimirka be papildomų transportavimo rūpesčių.

Audi nuoma vestuvėms — tai paslauga, kuri leis ne tik komfortiškai keliauti pagal suplanuotą vestuvių dienos maršrutą, bet ir gauti itin stilingas nuotraukas ir video medžiagą iš Jūsų svajonių šventės! Kartu su Audi modelių automobiliais vestuvėse atrodysite šiuolaikiškai, madingai, patraukliai ir itin skoningai!

Suteikiame platų pasirinkimą Audi modelio automobilių Jūsų vestuvėms, iš naujų ir prabangių Audi automobilių, kurie leis kiekvienam keleiviui mėgautis vestuvių švente nuo pat ryto iki pat dienos pabaigos. Jūsų asmeniniai vadybininkai pateiks tik geriausius Audi automobilio nuomos pasiūlymus pagal visus Jūsų norus, poreikius bei pageidavimus. Profesionalūs vairuotojai pasirūpins visomis kelionės smulkmenomis, todėl galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis Jūsų švente.

Kreiptis dėl konsultacijos
Nauja Audi vestuvėms Vilniuje
Naujiena!

Elegantiškam skoniui.

Jau šią vasarą mūsų autoparką papildė naujausias 2020 m. Audi A6 modelio automobilis. Šis automobilis – puikus pasirinkimas Jūsų vestuvėms!

Plačiau
Audi automobilio nuoma vestuvėms
Akcija!

Ypatingas pasiūlymas!

Naujausia Audi A6 Jūsų vestuvėms tik nuo €99! Puiki proga į vestuves atvykti su naujutėliu automobiliu už ypatingai gerą kainą!

Plačiau
Papuošimai automobiliams
Papildoma paslauga!

Vestuviniai papuošimai.

Subtilu ir elegantiška. Automobilių papuošimai Jūsų vestuvėms. Automobilių papuošimo paslaugos išrankiausiems skoniams tik nuo €5!

Plačiau

Galantiškam stiliaus pojūčiui

Automobilių pasirinkimas
Audi A6 nuoma vestuvėms

Naujiena mūsų autoparke! 2020 metų naujausio modelio Audi A6 nuoma vestuvėms. Prabangaus automobilio nuoma vestuvėms suteiks išskirtinį prabangos jausmą – automobilis puikiai atrodys vestuvių nuotraukose ir leis mėgautis kiekviena vestuvių kelionės akimirka, nuo pat namų iki šventės vietos. Automobilio salone erdvu, todėl šis vestuvinio automobilio nuomos variantas tiks net toms, kas turi puošnia ir pūstą vestuvinę suknelę ir abejoja dėl komfortabilumo keliaujant.

Plačiau

Audi A5 nuoma vestuvėms

Naujo Audi automobilio nuoma vestuvėms – puikus pasirinkimas tarp ieškančių ir vertinančių prabangos bei stiliaus jausmą. Automobilis atrodo itin stilingai, todėl puikiai tiks prie bet kokios vestuvių tematikos. Šiuo Audi automobilio nuoma Jūsų vestuvėms – tai optimaliausias variantas keliauti savo svarbią dieną be jokių papildomų rūpesčių, o fotosesijoje atrodyti tiesiog nepakartojamai! Dažnas pasirinkimas tarp planuojančių vestuvių šventę – dviejų automobilių, Audi A6 ir Audi A5 nuoma. Tobulas duetas!

Plačiau

Audi A6 automobilio nuoma vestuvėms

Elengatiško ir naujo Audi automobilio nuomos paslaugos vestuvėms. Elegantiškas ir jau tampantis klasika vestuvinio automobilio nuomos pasirinkimas tarp būsimų jaunavedžių – Audi A6 automobilio nuoma vestuvėms. Kodėl? Nes šis, Audi A6 modelio automobilis atrodo labai patraukliai realybėje, skoningai nuotraukose dėl turintis daugybę privalumų yra neapsakomai patogus viduje. Be to, ji yra paprasta komplektuoti su kitais automobiliais arba mikroautobusais, skirtais vestuvių svečiams!

Plačiau

Audi Q57 nuoma vestuvėms

Audi visureigio nuoma vestuvėms pripratusiems prie maksimalaus komforto net pačiose ekstremaliose kelionėse: vestuvių fotosesija miške, parkuose, kalnuose ir kitose sunkiai pasiekiamose vietose. Taip pat Audi visureigio automobilio nuomos variantas vestuvėse bus ypatingai įdomus damoms su labai didelėmis ir pūstomis suknelėmis, nes vietos automobilyje tikrai pakaks kaip jaunikliui, taip ir Jums bei Jūsų nuostabiai suknelei! Taip pat šis automobilis puikiai dera su mažesnėmis Audi versijomis bei mikroautobusais Jūsų brangiausiems svečiams.

Plačiau

Audi Q5 nuoma vestuvėms

Kas gali būti geriau už nedidelį, bet labai dailų Audi baltos spalvos visureigį? Ypatingai tarp visų dailiųjų atstovių pamėgtas, labai madingai atrodantis ir aktyviai vestuvėse dalyvaujantis Audi Q5 automobilis yra pasiruošę sudalyvauti ir Jūsų vestuvių šventėje! Balta klasikinė spalva puikia derės prie bet kokios spalvos suknelės ir kitų transporto priemonių, tad automobilis atrodys labai dailiai ir taps Jūsų optimalių pasirinkimų pagražinti vestuvių dienos nuotaiką ir žinoma, vestuvinių fotosesijos nuotraukas!

Plačiau

Transportas vestuvėms

Visas vestuvių transportas...

iš vienų rankų!

Ieškote kito transporto savo vestuvėms? Norėtumėte kito automobilio modelio arba mikroautobuso savo vestuvių svečiams? Ne bėda! Savo klientams siūlome platų transporto pasirinkimą, nuo įvairiausių modelių automobilių nuomos vestuvėms iki mikroautobusų nuomos vestuvių svečiams, saugiems ir patogiems pervežimams iki šventės vietos ir po šventės iki namų. Jūsų teisę rinktis – o mes suteiksime pilną konsultaciją visais keleivių pervežimo klausimais tam, kad svarbia diena praeitų sklandžiai ir be jokių papildomų rūpesčių, juk išsinuomoti visą vestuvių transportą iš vienų, patikimų rankų tai optimalus ir labai patogus sprendimas vertinantiems savo laiką!

Organizuojantiems bernvakarį arba mergvakarį taip pat turime puikius transporto nuomos su vairuotoju pasiūlymus! Koks maršrutas bebūtų suplanuotas – mes jį įgyvendinsime, o vakarėlio prisiminimai liks tik geriausi, nes tuo pasirūpins mūsų profesionalūs ir draugiški vairuotojai! Nustebinkite jaunąją arba jaunąjį – atvykite į šventę su prabangiu automobiliu arba talpinančių iki 8-20 asmenų mikroautobusu, juk visiems kartu keliauti yra smagiau!

Transportas vestuvėms

Ieškote kito automobilio nuomai vestuvėms?

Rinkitės ir iš kitų siūlomų variantų!
Mercedes-Benz automobilio nuoma vestuvėms

Mercedes-Benz nuoma vestuvėms.

Mercedes automobilių nuoma vestuvums. Išsirinkite savo automobilį ir keliaukite į šventę prabangiai!

Plačiau

BMW nuoma vestuvėms.

BMW automobilių nuoma vestuvėms tikriems BMW fanams! Išlikite ištikimi savo mėgstamam automobiliui!

Plačiau