Evitra | Keleivių pervežimo sprendimai
audi automobiliai vestuvėms

Patogūs ir solidūs Audi automobiliai vestuvėms

Audi automobilių nuoma vestuvėms — puikus sprendimas norintiems savo svarbiausią dieną keliauti patogiai, stilingai ir be jokių rūpesčių!
Audi nuoma vestuvėms — paslauga, kuri leis ne tik komfortiškai keliauti pagal suplanuotą maršrutą, bet ir suteiks galimybę turėti itin stilingas nuotraukas ir video. Atrodysite madingai, patraukliai ir skoningai.
Siūlome pasirinkti iš Audi modelio automobilių Jūsų vestuvėms, nauji ir prabangūs Audi automobiliai leis mėgautis vestuvių švente nuo pat ryto. Jūsų asmeniniai vadybininkai pateiks tik geriausius Audi automobilio nuomos pasiūlymus pagal visus Jūsų norus, poreikius bei pageidavimus. Profesionalūs vairuotojai pasirūpins visomis kelionės smulkmenomis, todėl galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis Jūsų švente.

Skirkite vestuvių dieną sau, kartu su Audi...

audi a5 nuoma su vairuotoju

AUDI A5 Sportback 2019 nuoma

AUDI A5 Sportback 2019 nuoma vestuvėms.
Naujausias, 2019 metų modelis. Išskirtinis dizainas, maksimaliausias komfortas. Sport komplektacija, alcantara pusiau odinis salonas, 3-uju zonų klimato kontrole, LED dinaminiai žibintai ir daug kitų privalumų Jūsų patogiai ir stilingai šventei!
Audi A5 nuoma vestuvėms Vilniuje ir visoje Lietuvoje.

Plačiau
audi a6 nuoma su vairuotoju

AUDI A6 (C7 Facelift) nuoma

AUDI A6 (C7 Facelift) nuoma vestuvėms.
Naujaus modelis. Vienas iš aktualiausių ir populiariausių automobilių rinkoje. Nepriekaištinga lengvumo, elegancijos ir veržlumo kombinacija. Odinis salonas, klimato kontrolė priekyje ir gale sėdintiems keleiviams, BOSE garso sistema ir dar daug kitų privalumų.
Audi A6 nuoma vestuvėms Vilniuje ir visoje Lietuvoje.

Plačiau
prabangūs audi automobiliai vestuvėms

AUDI Q7 automobilio nuoma

AUDI Q7 automobilio nuoma vestuvėms. Naujaus modelis. Didelis visureigis Q7 apjungia geriausias Audi markės savybes ir Q šeimos dizaino ypatybes. Audi Q7 užtikrina aukščiausio lygio komfortą. Atletiškas, nepavaldus laikui ir unikalus dizainas. Daugybė išskirtinių privalumų Jūsų tobulai šventei ir patogiasnei kelionei.
Audi Q7 nuoma vestuvėms Vilniuje ir visoje Lietuvoje.

Plačiau
audi q5 baltos spalvos nuoma su vairuotoju

AUDI Q5 automobilio nuoma

AUDI Q5 automobilio nuoma vestuvėms.
Naujas modelis. Jūsų įsimintiniausioms akimirkoms — ekspresyvi išvaizda ir stilinga balto perlo spalva. Odinis salonas, gausi komplektacija, daug naudingų privalumų dar patogesnei ir įsimintinesnei kelionei.
AUDI Q5 nuoma vestuvėms Vilniuje ir visoje Lietuvoje.

Plačiau

Komplektuokite kelis Audi automobilius vestuvėms

juodi audi vestuvėms

Audi automobilių nuoma vestuvėms

Audi automobiliai vestuvėms Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje.
Siekiame geriausio, todėl siūlome įvairius prabangius Audi modelio automobilius nuomai su vairuotoju vestuvėms. Jūsų pasirinkimui Audi automobiliai nuomai vestuvėms: Naujausias Audi A5 Sportback, Audi A6, Audi Q7, Audi Q5.
Nežinote kokį modelį išsirinkti? Trūksta informacijos apie Jums svarbius privalumus? Norite sužinoti vestuvinių automobilių nuomos kainas? Mes visada esamę pasiruošę Jums padėti ir atsakyti į visus rūpimus klausimus, pateikti visą pilną konsultaciją bei patarti visiškai nemokamai!

komfortiški audi juodos spalvos vestuvėms

Kodėl verta pasirinkti Audi automobilius vestuvėms?

Audi – vokiškų premium segmento automobilių gamintojas, pelnęs pasitikėjimą visame pasaulyje. Nauji Audi modeliai išsiskiria savo akį traukiančiu dizainu ir pažangiomis technologijomis.

Audi automobilių papuošimas vestuvėms

Automobilių papuošimas vestuvėms

Vestuviniai automobiliai ir jų papuošimas. Pagal užsakovo pageidavimus automobiliai gali būti papuošti. Dėl vestuvinių papuošimų teiraukitės mūsų vadybininkų

Pasirūpinsime Jūsų svečiais

Svečių nuvežimas į šventės vietą, parvežimas namo
Mikroautobusų nuoma vestuvėms Vilniuje

Mikroautobusų nuoma vestuvėms Vilniuje

Mikroautobuso nuoma vestuvėms Vilniuje – tai puiki galimybė pasirūpinti visais vestuvių dalyviais. Pamirškite visus rūpesčius ir mėgaukitės Jūsų svarbiausia gyvenimo diena, juk visi Jūsų sveičiai bus greitai ir saugiai pristatyti į nurodytas vietas. Mikroautobuso nuomos vestuvėms paslauga Vilniuje labai svarbi organizuojant vestuves. Mes ypatingai rūpinamės, kad jūsų gyvenimo šventė būtų organizuota ir praeitų sklandžiai, todėl esamę pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamą modelį, spalvą, parinkti mikroautobusą pagal keleivių skaičių, suderinti mikroautobusus pagal jau išsirinktas transporto priemonės, kad visas transportas šventės metu atrodytų tinkamai ir gražiai.

Jūsų pasirinkimui maži mikroautobusai vestuvėms Vilniuje bei dideli mikroautobusai vestuvėms Vilniuje. Galite rinktis iš 14, 17 bei 20 sėdimų vietų keleiviams, baltos, sidabrinės, juodos spalvos.

mikroautobuso nuoma vestuvems Kaune

Mikroautobusų nuoma vestuvėms Kaune

Mikroautobuso nuoma vestuvėms Kaune – tai puiki galimybė pasirūpinti visais vestuvių dalyviais. Pamirškite visus rūpesčius ir mėgaukitės Jūsų svarbiausia gyvenimo diena, juk visi Jūsų sveičiai bus greitai ir saugiai pristatyti į nurodytas vietas. Mikroautobuso nuomos vestuvėms paslauga Kaune labai svarbi organizuojant vestuves. Mes ypatingai rūpinamės, kad jūsų gyvenimo šventė būtų organizuota ir praeitų sklandžiai, todėl esamę pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamą modelį, spalvą, parinkti mikroautobusą pagal keleivių skaičių, suderinti mikroautobusus pagal jau išsirinktas transporto priemonės, kad visas transportas šventės metu atrodytų tinkamai ir gražiai.

Jūsų pasirinkimui maži mikroautobusai vestuvėms Kaune bei dideli mikroautobusai vestuvėms Kaune. Galite rinktis iš 10, 166 bei 23 sėdimų vietų keleiviams, baltos, sidabrinės, juodos spalvos.

Mikroautobusų nuoma vestuvėms Klaipėdoje

Mikroautobusų nuoma vestuvėms Klaipėdoje

Mikroautobuso nuoma vestuvėms Klaipėdoje – tai puiki galimybė pasirūpinti visais vestuvių dalyviais. Pamirškite visus rūpesčius ir mėgaukitės Jūsų svarbiausia gyvenimo diena, juk visi Jūsų sveičiai bus greitai ir saugiai pristatyti į nurodytas vietas. Mikroautobuso nuomos vestuvėms paslauga Klaipėdoje labai svarbi organizuojant vestuves. Mes ypatingai rūpinamės, kad jūsų gyvenimo šventė būtų organizuota ir praeitų sklandžiai, todėl esamę pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamą modelį, spalvą, parinkti mikroautobusą pagal keleivių skaičių, suderinti mikroautobusus pagal jau išsirinktas transporto priemonės, kad visas transportas šventės metu atrodytų tinkamai ir gražiai.

Jūsų paslaugoms 20 vietų mikroautobusai vestuvėms Klaipėdoje.

Mikroautobuso nuoma vestuvėms visoje Lietuvoje

Mikroautobusų nuoma vestuvėms Lietuvoje – atvyksime į atokiausius Lietuvos kampelius. Mūsų klientai iš įvairiausių Lietuvos miestelių jau įvertino paslaugų kokybę ir turėjo galimybę išvežiuoti savo svečius mikroautobusais arba autobusais į šventes vietą ir iš šventės vietos į namus.

Didelis vestuvinių mikroautobusų pasirinkimas suteikia galimybę išsinuomoti Jums tinkamiausią transporto priemonę ir organizuoti savo vestuves nuo pradžios iki galo sklandžiai ir be papildomų rūpesčių.

Svečių nuvežimas namo

Kam kviestį brangų taksi? Jūsų paslaugoms vestuvių svečių nuvežimo namo paslauga. Visi linksmi svečiai bus maloniai nustebinti, kai jiems nereikės rūpintis grįžimu namo po vestuvių šventės. Mūsų vairuotojai atvyks į Jūsų šventes vietą (restoraną, sodybą) Jums nustatytu laiku ir išvežios mikroautobusais reikiamais adresais visoje Lietuvoje. Mūsų kainos nėra didelės, tad jaunavedžiams liks ir povestuvinei kelionei...

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių mikroautobusų su vairuotoju variantus. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Naudokitės bevieliu internetu* kelionės metu.