Mercedes-Benz Sprinter mikroautobuso nuoma | Evitra

Mercedes-Benz SprinterNr.5

Turistinės klasės mikroautobusas

Naujo modelio, gausios kompektacijos, itin patogus ir patraukliai atrodantis Mercedes-Benz mikroautobusas su vairuotoju Jūsų ypatingoms kelionėms – įvairiausioms išvykoms, gimtadieniams, bernvakariams ir mergvakariams, vestuvėms, ekskursijoms. Mercedes-Benz modelio mikroautobusas užtikrina ne tik saugią kelionę, tačiau ir maksimalų komforto jausmą visos kelionės metu: reguliuojamos pusiau odinės sėdynės leidžia keleiviams nustatyti jiems patogią sėdėjimo padėtį (sėdynė reguliuojama į šonus, padėtis reguliuojama į priekį ir atgal), kiekvienas keleivis turi savo personalinę ventiliaciją, garso valdymą ir net USB kištukus, kas leidžia kelionės metu ne tik naudoti, bet ir krauti savo išmaniuosius renginius. Kad ilgas kelionės kelias nepasirodytų nuobodus – mikroautobuse įrengtos garso ir vaizdo aparatūra, televizorius. Gido paslaugoms transporte įrengtas gido mikrofonas.

Privalumai: Wi-Fi, naujesnis modelis, oro kondicionierius, personalinė ventiliacija ir garso valdymas, tamsinti langai, reguliuojamos sėdynės, garso ir vaizdo aparatūra, DVD, gido mikrofonas.

Vietų skaičius: 19+1+1 (20 vietų keleiviams)

Užklausos forma

Transporto parkas nuolat atnaujinamas, todėl galime pasiūlyti ir kitus transporto modelius, kurie kol kas nėra pavaizduoti tinklalapyje.

Nežinote kokį transportą išsirinkti? Mes Jums padėsime! Užpildykite užklausos formą ir mūsų vadybininkai su Jumis susisieks.

Ieškote geriausio pasiūlymo? Pasinaudokite mūsų karštais pasiūlymais ir keliaukite už patraukliausią kainą!