Mercedes-Benz Vito | Evitra


MERCEDES-BENZ VITO

Evitra Blog

MERCEDES-BENZ VITO

Vestuvinis transportas


Mercedes-Benz VITO
Turistinės klasės mikroautobusas puikiausiai tinkantis grupinėms bei šeimos išvykoms. Naujausio modelio Mercedes-Benz VITO pasižymi ne tik moderniu dizainu bet ir išskirtiniu patogumu. Keliaukite patogiai naujausiu Mercedes-Benz VITO. Patogus ir komfortiškas minivenas sukurtas tam, kad keliautumėte be jokių rūpesčių!

Mercedes-Benz VITO – transportas kiekvienai kelionei! Šio modelio mikroautobusas yra nuomojamas be vairuotojo. Mercedes-Benz VITO pasižymi išskirtiniu komfortu ir erdviu salonu kuriame nepritrūks vietos keleiviams.

Miniveno nuoma be vairuotojo

Erdvus salonas kelionės metu leis jaustis komfortiškai ir patogiai. Paverskite savo ilgą kelionę malonumu, juk su Mercedes-Benz VITO tai paprasta! Šis automobilis turi daugumą privalumų kurie padarys Jūsų kelionę neužmirštamą tarp kurių: reguliuojamos sėdynės, didelė ir erdvi bagažinė, kurioje sutilps visas Jūsų bagažas, atstumo kontrolė "DISTRONIC PLUS", prailginta kėbulo bazė, klimato kontrolėkeleiviams, dvi slenkančios šoninės durys, odos sėdynių apmušalai bei daugybė kitų.

Patogaus ir komfortiško mikroautobuso nuoma be vairuotojo leidžia pervežti net iki 9 keleivių (8 vietos keleiviams + 1 vieta vairuotojui), o miniveno nuoma su prailginta kėbulo bazė – tai galimybė į kelionę vežtis su savimi daugiau daiktų ir jaustis itin patogiai!


Automobilių nuoma vestuvėms

Miniveno Mercedes-Benz Vito nuoma be vairuotojo – privalumai

Mikroautobusiuko (mikroautobuso) Mercedes-Benz Vito nuoma be vairuotojo. Leiskite sau keliauti ramiai ir mėgautis kiekviena kelionės akimirka bei jaustis užtikrintai, juk minivenas Mercedes-Benz Vito yra nuomojamas su KASKO draudimu ir pagalba kelyje, kurie apsaugos nuo galimų nemalonumų kelionės metu.

Automobilių nuoma vestuvėms

Kokiai kelionei verta rinktis miniveną Mercedes-Benz VITO?

Mikroautobuso Mercedes-Benz VITO nuoma be vairuotojo kuo puikiausiai tinka šeimos ir grupinėms kelionėms. Kai norisi keliauti ne tik patogiai, bet ir linksmai su didele kompanija. Miniveno nuoma be vairuotojo – tai puiki galimybė realizuoti savo planus ir leisti sau keliauti prie jūros arba atostogauti kalnuose.

Automobilių nuoma vestuvėms

Kodėl Mercedes-Benz Vito – tai puikus pasirinkimas nuomai be vairuotojo?

Mercedes-Benz VITO tai prabangumo ir komforto santykis. Keliaudami naujuoju Mercedes-Benz Vito be vairuotojo jauskitės užtikrintai, nes mikroautobusas nuomojamas su KASKO draudimu ir pagalba kelyje.

Ar galima nuomoti mikroautobusą be vairuotojo?

Mercedes-Benz VITO – tai miniveno nuoma be vairuotojo. Keliaukite po visas Europos šalis su savo kompanija bei šeima ir būkite savo kelionės karaliais.

Norite keliauti su asmeniniu vairuotoju ir atsipalaiduoti kelionės metu? Mercerdes-Benz V-class nuoma su vairuotoju Jūsų prabangioms kelionėms!

Automobilių nuoma vestuvėms

Ilgalaikė ir trumpalaikė miniveno nuoma be vairuotojo – mikroautobusas be vairuotojo yra nuomojamas nuo 3 parų. Išbandykite mikroautobuso nuomą be vairuotojo jau dabar – gaukite asmeninį pasiūlymą miniveno nuomai be vairuotojo ir keliaukite be jokių rūpesčių!