Vestuvių transportas, BLOG | Evitra


Vestuvių transportas

Evitra Blog

VESTUVIŲ TRANSPORTAS – PLATUS PASIRINKIMAS BET KURIAM SKONIUI! KĄ VERTA ŽINOTI?

Transporto nuoma vestuvėms

Planuojate savo vestuves ir troškote tik nuostabiausių bei įsimintiniausių akimirkų? Bijote, kad teks susidurti su papildomais transportavimo rūpesčiais? Tikimės, kad Jūsų vestuvių šventė bus pati nuostabiausia? Transporto nuoma vestuvėms labai svarbus aspektas, nuo kurio priklauso daugelis Jūsų šventės akimirksnių, tikslus vestuvių plano įgyvendinimas bei Jūsų ir Jūsų svečių šventinė nuotaika.

Daugelis Lietuvos įmonių siūlo vestuvinių automobilių bei kito įvairaus transporto nuomos paslaugas. Kartais būsimiems jaunavedžiams tenka praleisti net ne vieną parą laiko tam, kad surasti norimą vestuvių transportą, išsiųsti pasiūlymą ir sulaukti atsakymų. O kiek laiko užima diskusijos dėl patraukliausio ir tinkamiausio automobilio iš visų gautų pasiūlymų!

Kaip gi išsirinkti norimą automobilį? Į ką reikėtų atkreipti dėmesį? Savo klientams nuolat kartojame – prieš išsirenkant automobilį vestuvėms, būtinai aptarkite visas detales su savo antrąją pusę: nuo norimo automobilio modelio (kas itin aktualu ir sutaupys ne vieną valandą Jūsų brangaus laiko) iki norimos spalvos, bei tikslaus maršruto ir nuomos laiko. Planuojant visą savo važiavimo maršrutą iš anksto būsite tikri, kad “tilpsite” į planuojamą vestuvinio automobilio nuomos biudžetą ir neturėsite jokių papildomų rūpesčių.

Pirmą, ką bet kurį pora planuojant savo vestuves ieško – tai transporto sau. Iš transporto jaunavedžiams pasiūlos rinkoje labiausiai populiarūs šiai dienai yra prabangūs automobiliai vestuvėms. Prabangių automobilių nuoma vestuvėms – tai aktualus ir svarbus klausimas kiekvienam iš jaunųjų, kurie pradeda planuoti savo vestuvių šventę ir susimąsto apie vestuvinį transportą. Užtikrinti maksimalų komforto jausmą, suteikti savo vestuvėms prabangos ir estetikos įspūdį, išsiskirti iš kasdienybės padės premium automobilių nuomos vestuvėms paslaugos. Tokios vestuvinių automobilių nuomos paslaugos, kaip Audi automobilių nuoma vestuvėms, BMW automobilių nuoma vestuvėms ir Mercedes-Benz automobilių nuoma vestuvėms tarp visų būsimų jaunavedžių yra mėgiami ir aktualūs jau ne vienerius metus. Naujausi ir gražiausi automobilių modeliai rezervuojami labai sparčiai – tai apie transportą savo vestuvėms rezervavimą tokiomis populiariomis datomis, kaip pavyzdžiui rugpjūčio 8 d. (08.08), tenka susimąstyti dar prieš metus laiko iki planuojamos šventės!

Vestuvių transporto nuoma

Kaip gi išsirinkti norimą automobilį? Į ką reikėtų atkreipti dėmesį? Savo klientams nuolat kartojame – prieš išsirenkant automobilį vestuvėms, būtinai aptarkite visas detales su savo antrąją pusę: nuo norimo automobilio modelio (kas itin aktualu ir sutaupys ne vieną valandą Jūsų brangaus laiko) iki norimos spalvos bei tikslaus maršruto, nuomos laiko. Planuojant visą savo važiavimo maršrutą iš anksto būsite tikri, kad “tilpsite” į planuojamą vestuvinio automobilio nuomos biudžetą ir neturėsite jokių papildomų rūpesčių nei šventės dieną, nei po jos. Žinant visus aspektus, pageidavimus, niuansus ir poros lūkesčius, įmanoma parengti kuo tikslesnį ir porai naudingesnį automobilio nuomos pasiūlymą. Planuojantiems kuklias vestuves ir turintiems ribotą biudžetą siūlome atkreipti dėmesį į akcijas, kurias transporto nuomos įmonės nuolat skelbia siekiant sudominti naujus potencialius klientus savo teikiamomis paslaugomis. Įmonių darbuotojai nuolat analizuoja rinkos kainas ir aktualų poreikį bei siūlo patrauklias kainas, kurios puikiai tiks daug neišlaidauti planuojančioms poroms ir neviršys nustatyto biudžeto, skirto automobilio nuomai vestuvių šventei.

S-class nuoma vestuvėms

Visada reikia atsiminti, kad atvirai bendrauti su Jus, kaip klientus, aptarnaujančiais vadybininkais visais Jus dominančiais klausimais, įskaitant transporto nuomos kainas – reiškia turėti dar geresnį automobilio nuomos pasiūlymą.

Gaunant automobilio nuomos transporto pasiūlymą, nereikėtų bijoti sakyti, kad pasiūlytos kainos viršija Jūsų nustatytą biudžetą – tokiu atveju vadybininkai galės išsiaiškint tikslesnę turimą sumą, poreikį ir parengti tinkamesnį vestuvinio transporto nuomos pasiūlymą mažesnėmis kainomis. Visada reikia atsiminti, kad atvirai bendrauti su Jus, kaip klientus, aptarnaujančiais vadybininkais visais Jus dominančiais klausimais, įskaitant transporto nuomos kainas – reiškia turėti dar geresnį automobilio nuomos pasiūlymą. Vertinant kiekvieną gautą transporto nuomos pasiūlymą Jūsų vestuvėms, nepamirškite palyginti ir teikimų paslaugų kokybę – į visus Jūsų klausimus turi atsakyti ir savo profesionalią pagalbą konsultuojant suteikti Jūsų asmeninis transporto nuomos vadybininkas, kuris įsigilins į kliento individualius poreikius, pageidavimus ir parengs vestuvinio transporto nuomos pasiūlymą skirtą būtent Jums. Į savo vadybininką galėsite kreiptis net ir vestuvių dieną, juk bet koks Jūsų pageidavimas turi būti būtinai išpildytas!

S-class W223 nuoma vestuvėms

Su automobiliu apsispręsta! Tačiau liko išspręsti nemažiau svarbesnį klausimą – vestuvių svečių transportavimą iki planuojamos šventės vietos ir atgal namo. Juk pripažinkime, retas vestuvių šventės dalyvis įsivaizduoja, kad po ceremonijos ir smagaus vakaro jam reikės pačiam vairuoti automobilį (ir dar tikriausiai kartu parvežti dar keletą svečių iki namu). Kadangi šventės kaltininkai – jaunavedžiai dažniausiai siekia, kad absoliučiai kiekvienas jų svečias liktų su šiltais prisiminimais apie jų surengtą šventę, organizuoti transportą šventės dalyviams yra viena iš pagrindinių užduočių. Kartu su automobilio nuomos vestuvėms paslaugomis galite užsisakyti ir kitas paslaugas – mikroautobusų nuoma vestuvėms (svečių nuvežimas ir parvežimas iš/į šventės vietos)! Mikroautobusą galima sukomplektuoti su automobiliu arba mikroautobusas gali atvykti kitu nustatytu laiku ir parvežti dėkingus svečius iki bet kurios norimos vietos.

Kalbant apie mikroautobusų su vairuotoju nuomą, šiomis paslaugomis galite pasinaudoti ir planuojant mergvakario arba bernvakario šventę! Visai nesvarbu, kokio dydžio kompanija susirinks švęsti ir koks maršrutas bus suplanuotas – vadybininkai parinks Jums tinkamiausią transportą ir galėsite pamiršti apie visus transportavimo rūpesčius ir visi kartu atsipalaiduoti ir linksmintis tiek, kiek tik norėsite.

Kalbant apie mikroautobusų su vairuotoju nuomą, šiomis paslaugomis galite pasinaudoti ir planuojant mergvakario arba bernvakario šventę! Visai nesvarbu, kokio dydžio kompanija susirinks švęsti ir koks maršrutas bus suplanuotas – vadybininkai parinks Jums tinkamiausią transportą ir galėsite pamiršti apie visus transportavimo rūpesčius ir visi kartu atsipalaiduoti ir linksmintis tiek, kiek tik norėsite. Tarp merginų, norinčių nustebinti mergvakario kaltininkę dabar itin populiaru užsakyti prabangų automobilį su asmeninio vairuotojo paslaugomis. Automobilis atvyksta iki nurodytos vietos nurodytų laiku, vairuotojas maloniai pasitinka savo keleivę ir nuveža iki mergvakario šventės pradžios. Tokia paslauga maloniai nustebina ir garantuoja būsimai nuotakai nuostabią nuotaiką pačioje dienos pradžioje!

V-class nuoma vestuvėms

Na, o jau tiems, kad išsirinko vestuvinį automobilį sau ir transportą savo svečiams siūlome peržiūrėti ir automobilių papuošimus vestuvėms. Žinoma, mūsų visų skonis yra skirtingas, todėl papuošimai būna labai įvairūs – nuo subtilių iki labai puošnių automobilių papuošimų vestuvėms. Kiekvienas užsakovas gali išsirinkti papuošimą ant automobilio arba mikroautobuso pagal savo skonį už papildomą mokestį arba užsidėti savo turimą papuošimą prieš vykstant transportui į užsakymą.

Taigi, išsirinkti transportą vestuvėms, mergvakariui, bernvakariui ir išspręsti visų vestuvių šventės dalyvių transportavimo klausimus yra ne taip ir sunku, kaip galėjo pasirodyti iš pirmo žvilgsnio! Tačiau labai svarbu, kad Jūsų šventė praeitų pagal nustatytą planą ir viršytų visus Jūsų lūkesčius, labai svarbu vestuvių transporto nuomos su vairuotoju klausimus patikėti savo srities profesionalams. Taip galėsite būti tikri, kad viskas praeis sklandžiai ir liksite maksimaliai patenkinti suteiktomis paslaugomis!

Visa informacija aprašyta šiame straipsnyje yra susijusi tik su mūsų teikiamomis paslaugomis ir mūsų įmonės darbo eiga, įskaitant vadybininkų darbo reikalavimus atsižvelgti į kiekvieno kliento asmeninius poreikius.