Trumpalaikė mikroautobusų nuoma | Evitra

Trumpalaikė mikroautobuso nuoma

Trumpalaikė mikroautobuso nuoma

be vairuotojo
Mikroautobusų nuoma be vairuotojo

TRUMPALAIKĖ MIKROAUTOBUSŲ NUOMA BE VAIRUOTOJO

Trumpalaikė mikroautobuso nuoma be vairuotojo – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori turėti laikiną, komfortišką ir nepriklausomą transporto sprendimą. Tai suteikia galimybę patiems valdyti mikroautobusą ir organizuoti savo keliones ar renginius savo tempu.

Mikroautobuso Mercedes-Benz Vito privalumai:  ilga bazė, erdvus ir odinis salonas, reguliuojamos sėdynės, atstumo kontrolė "DISTRONIC PLUS", klimato kontrolė keleiviams, odos sėdynių apmušalai, dvi šoninės slenkančios durys, vietų skaičius 8 +1(vairuotojas).

Mikroautobusų nuomos kaina be vairuotojo tik nuo

77 Eur/1 para.

Automobilio aprašymas ir kaina Susisiekti

Mikroautobuso nuoma be vairuotojo

TRUMPALAIKĖ MINIVENŲ NUOMA BE VAIRUOTOJO

Trumpalaikė mikroautobusų nuoma be vairuotojo
Trumpalaikė minivenų nuoma be vairuotojo – tai puikus pasirinkimas, leidžianti į kelionę su artimiausiais draugais ar ruošiantis atvykstantiems verslo partneriams. Mikroautobuso nuoma be vairuotojo suteikia galimybę naudotis transportu Jums reikiamu laiku, tinkamai organizuoti savo keliones ar renginius bei mėgautis kelionėmis.

Trumpalaikė mikroautobuso nuoma be vairuotojo – privalumai:

– rinkitės nuomos terminą pagal savo kelionės trukmę ir poreikius, neapsiribojant ilgalaikiais įsipareigojimais. Mikroautobuso nuoma nuo 2 parų;
– trumpalaikė mikroautobuso nuoma yra ekonomiškas ir komfortiškas sprendimas, ypač jei kelionėje dalyvauja didesnė asmenų grupė;
– greitas būdas gauti patogų transportą trumpam laikotarpiui;
– mikroautobusai atitinka visus techninius reikalavimus, turi techninę apžiūrą ir draudimą;
– 24/7 techninė pagalba kelyje;
– esant nelaimingam atsitikimui – aprūpiname pakaitiniu automobiliu.

Mikroautobuso Mercedes-Benz VITO nuoma be vairuotojo

Siūlome įspūdingą keleivinį mikroautobusą, kuris pasižymi ne tik moderniu dizainu, bet ir gausiu komfortu, puikiai atitinkančiu šios klasės aukštus standartus. Mercedes-Benz Vito turi vietą 8 keleiviams, todėl jis idealiai tinka grupinėms kelionėms.

Mūsų mikroautobuse yra viskas, ko reikia patogiam keleivių pervežimui: kondicionierius, patogios, reguliuojamos sėdynės, kokybiška šildymo sistema ir kiti naudingi priedai. Salone yra atstumo kontrolės sistema "DISTRONIC PLUS" užtikrina saugią ir patogią kelionę. Naujausias mikroautobusas Mercedes-Benz VITO yra puikus pasirenkimas norint aukščiausios kokybės interjero, funkcionalumo bei techninėmis savybėmis.

Susisiekite su mūsų vadybininkais, kurie mielai pateiks Jums kainos pasiūlymą bei atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.
Miniveno specifikacijaSusisiekti

Autonuoma be vairuotojo – privalumai

Automobilio nuoma be vairuotojo

Nauji automobiliai nuomai be vairuotojo

Įvairovė. Išsirinkite Jums tinkantį ir patinkantį automobilį nuomai be vairuotojo paslaugos. Naujausi automobilio modeliai, gausi komplektacija.

Ilgalaikė automobilių nuoma

Automobilio nuoma pasirinktam laikotarpiui

Individualumas. Nuomodami automobilį, patys pasirinkite, kokiam laikotarpiui planuojate jį isigyti, atsižvelgdami į savo poreikius. Trumpalaikė mikroautobuso nuoma tik nuo 2 parų.

Autonuoma be vairuotojo

Profesionali vadybininko konsultacija

Asmeninė konsultacija. Mūsų profesionalūs darbuotojai atsakys į visus Jūsų klausimus, pasirūpins, kad automobilio nuoma užtikrintų Jums komfortą.

Automobilio nuoma be vairuotojo

Automobilio priežiūra ir aptarnavimas

Patikimumas. Pamirškite visus rūpesčius, susijusius su automobilio aptarnavimu, padangų keitimu ir serviso darbais. Šiais darbais pasirūpinsime mes!

Imac

Kaip sužinoti tikslią nuomos kainą?

Transporto nuomos be vairuotojo nuomos kaina priklauso nuo planuojamos ridos (bendros arba dieninės) ir tikslių transporto be vairuotojo nuomos parų skaičiaus (kuo daugiau parų – tuo mažesnė kaina). Tikslią kainą po šios informacijos nurodymo gali paskaičiuoti ir pateikti mūsų vadybininkai Jums patogiausiu būdu. Kreipkitės:

Kontaktai