Keleivių pervežimo sprendimai | Evitra

Mercedes-Benz SprinterNr.16

Turistinės klasės mikroautobusas

Turistinio mikroautobuso nuoma su vairuotoju Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose. Mikroautobuso nuoma su vairuotoju Palangoje, Klaipėdoje, Nidoje. Mikroautobusas su vairuotoju gali vykti ir į kitus Lietuvos miestus ir teikti mikroautobuso nuomos paslaugas Jūsų vestuvėse, bernvakaryje, mergvakaryje arba aptarnauti Jūsų svečius, valstybines įstaigas, delegacijas. Mikroautobuso nuoma taip pat labai aktuali ekskursijoms po Lietuvą arba į užsienį. Patogus, patraukliai atrodantis, baltos spalvos ir naujausio modelio Mercedes-Benz mikroautobusas užtikrins kiekvieno keleivio maksimalų komfortą kelionės metu, o patyręs profesionalūs savo srities vairuotojai užtikrins keleivių saugumą ir nuveš iki bet kurios reikiamos vietos.

Privalumai: naujausias modelis, panoraminiai langai, oro kondicionierius, tamsinti langai, personalinė ventiliacija, reguliuojamos sėdynės, garso aparatūra, DVD, televizoris, gido mikrofonas. Mikroautobusas randasi Klaipėdoje.

Vietų skaičius: 20+1 (20 vietų keleiviams)

Užklausos forma

Transporto parkas nuolat atnaujinamas, todėl galime pasiūlyti ir kitus transporto modelius, kurie kol kas nėra pavaizduoti tinklalapyje.

Nežinote kokį transportą išsirinkti? Mes Jums padėsime! Užpildykite užklausos formą ir mūsų vadybininkai su Jumis susisieks.

Ieškote geriausio pasiūlymo? Pasinaudokite mūsų karštais pasiūlymais ir keliaukite už patraukliausią kainą!