Mercedes-Benz S class W222

Mercedes-Benz S class W222Nr.45

Prabangaus automobilio nuoma su vairuotoju.

Mercedes-Benz S-class (W222) nuoma su vairuotoju verslo ir asmeninėms kelionėms. Prailgintas kėbulas (LONG) suteiks galiniams keleiviams patogumą keliauti be rūpesčių. Galime pasiūlyti iki 5 juodos spalvos automobilių. Šis modelis puikiai tiks verslo susitikimams, ypač svarbių asmenų pervežimui, vestuvėms.

Privalumai: odinis, oro kondicionierius, galiniai monitoriai, juoda spalva, Hi-End Burmester garso aparatūra, el. valdomos galinės sėdynės, bevielis Wi-Fi internetas ir kiti privalumai.

Apie modelį: S-klasės automobiliai visada buvo etalonas prabangių sedanų klasėje, diktuoja prabangumo ir saugumo standartus. Įspūdinga charizmatiškoji išorė atspindi statusą ir prestižą. Jūs įvertinsite automobilio komfortą nuo pat pirmųjų kelionės minučių. Atėjo laikas atsipalaiduoti. Nesvarbu, ar tai piko valanda, ar ilga naktinė kelionė ar nepažįstamas kelias, S-klasės sedanas pastebimai sumažins kelionės rūpesčius.

Vietų skaičius: 3 (3 keleiviai)

Užklausos forma

Transportas nuomojamas TIK su vairuotoju. Transporto parkas nuolat atnaujinamas, todėl galime pasiūlyti ir kitus mikroautobusus, autobusus. Pavaizduotas būtent mūsų siūlomas transportas. Nežinote kokį mikroautobusą pasirinkti? Mes Jums padėsime.