Keleivių pervežimas iš oro uosto | Evitra

Keleivių pervežimas iš oro uostų

Pasitikimas Lietuvos oro uostuose

Pervežimas iš/į oro uostų

Jūsų patogumas – svarbiausia.

Rūpinamės kiekvienu savo keleivių, todėl teikiame kompleksines paslaugas: nuo skrydžių stebėjimo iki keleivių pasitikimo ir pervežimo. Jūsų patogumui į fiksuotas pervežimo kainas jau įtraukiame visus būtinus mokesčius. Keliaukite be rūpesčių!

  • Pasitikimas su vardinė lentelė
  • Profesionalūs vairuotojai
  • Platus transporto pasirinkimas
  • Fiksuotos pervežimo kainos
Pervežimas iš Vilniaus oro uosto

Keleivių pervežimai iš Vilniaus oro uosto

Individualus keleivių pasitikimas Vilniaus oro uoste ir pervežimas į įvairiausius Lietuvos miestus – tai itin patogus būdas keliauti be jokių papildomų rūpesčių! Jūsų asmeninis vairuotojas pasitiks keleivius Vilniaus oro uoste su vardinė lentelė, palydės iki užsakyto automobilio, padės su bagažu ir saugiai nuveš iki nurodytos vietos. Taupome Jūsų brangų laiką ir rūpinamės Jūsų komforto jausmu nuo pat kelionės pradžios!
Mūsų pervežimo kainos iš Vilniaus oro uosto itin patrauklios ir prieinamos, o svarbiausia – fiksuotos! Jums nereikės pergyventi, kad kainos pasikeis priklausomai nuo paros metu arba savaitės dienos! Visada žinosite, kiek kainuos Jūsų kelionė.
Užsisakyti pervežimą

Pervežimas iš Kauno oro uosto

Keleivių pervežimai iš Kauno oro uosto

Individualus keleivių pasitikimas ir pervežimas iš/į Kauno oro uosto į bet kurią reikiamą vietą Lietuvoje bei užsienyje. Keliaukite saugiai, patogiai, be jokių rūpesčių! Mėgaukitės savo kelionė nuo pat pradžių, nes į visas pervežimo iš Kauno oro uosto kainas įskaičiuojame asmeninį pasitikimą oro uosto atvykimo salėje su vardinė lentelė! Palydėsime keleivius iki automobilio, padėsime įkrauti visą turimą bagažą ir pasirūpinsime visų keleivių komfortu kelionės metu.
Pervežimo kainos iš Kauno oro uosto maloniai nustebins, o kokybė džingins. Savo klientų patogumui siūlome tik fiksuotas kainas, kas reiškia juk visada žinosite, kiek kainuos Jūsų kelionė, o susimokėti už suteiktas paslaugas galėsite Jums patogiausiu būdu!
Užsisakyti pervežimą

Pervežimas iš Palangos oro uosto

Keleivių pervežimai iš Palangos oro uosto

Ilsitės pajūryje arba planuojate atvykti į Palangos oro uostą darbo reikalais? Tuomet siūlome sutaupyti laiko ir pinigus – užsisakykite pasitikimo ir pervežimo iš Palangos oro uostą paslaugą! Jūsų asmeninis profesionalus vairuotojas atvyks pasitikti Jūsų atvykimo salėje ir parveš iki Jums reikiamos vietos bet kuriame Lietuvos arba užsienio kampelyje! Pasitikimo paslaugos įskaičiuotos į nurodytą kainą, todėl Jums nereikės gaišti laiką ieškodami savo vairuotojo arba pergyventi, kad Jus niekas nepasitiks.
Galėsite rinktis iš įvairiausių automobilių klasių, nes užsakymas itin patogus, o visos konsultacijos suteikimos nemokamai! Apmokėjimas už paslaugas paprastas, o siūlytos kainos fiksuotos, todėl visada būsite garantuoti dėl užsakytų paslaugų sumos.
Užsisakyti pervežimą

Atvykstate į kitus oro uostus?

Išvykstate iš kitų oro uostų?

Pervežimas

Varšuvos oro uostas

Individualūs pervežimai į/iš Varšuvos arba kitą Lenkijos oro uostą. Pasitikimas Varšuvos oro uoste. Nuvežimas į bet kurią reikiamą vietą Lietuvoje.

Teirautis
Pervežimas į Rygos oro uostą

Rygos oro uostas

Individualūs pervežimai į/iš Rygos oro uostą. Privatus pasitikimas Rygos oro uoste. Nuvežimas į bet kurią reikiamą vietą Latvijoje, Lietuvoje.

Teirautis
Pervežimai į Talino oro uostą

Talino oro uostas

Privatūs pervežimai į/iš Talino oro uostą. Individualus pasitikimas Talino oro uoste. Nuvežimas į bet kurią reikiamą vietą Estijoje, Lietuvoje.

Teirautis
Pervežimas į Talino oro uostą

Kitas oro uostas

Atvykstate/išvykstate į bet kokį kitą oro uostą? Susisiekite ir mes pateiksime Jums geriausią pasiūlymą atsižvelgiant į Jūsų individualius poreikius!

Teirautis

Pervežimo kainos

Keleivių pasitikimo ir pervežimo iš oro uosto kainos

Keleivių pervežimo iš oro uosto kainos yra fiksuotos ir nesikeičia priklausomai nuo paros laiko arba savaitės dienos (įmonė pasilieka teisę iš anksto keisti važiavimo kainas laisvadieniais arba šventiniu laikotarpiu). Pervežimo kainas iš oro uosto galite peržiūrėti čia.

Neradote savo planuojamos krypties? Kreipkitės į mūsų vadybininkus, pateiksime kainos pasiūlymą!

Kreiptis dėl pasiūlymo

Kas įeina į pervežimo kainą?

Kas įskaičiuota į pervežimo iš oro uosto kainą

Į pateiktas kainas įskaičiuojame: pasirinktos klasės transporto priemonės nuoma, asmeninio
vairuotojo-asistento paslaugos, pasitikimo oro uoste paslauga, pagalba su bagažu (iki 3 vnt. nemokamai), kuras, 45 minučių laukimas oro uoste, 15 minučių laukimas pagal kitą adresą,
kava/arbata kelionėje daugiau kaip 100 km.
Papildomos teikiamos paslaugos: maisto/gėrimų pateikimas, gėlių nupirkimas ir pristatymas, kiti pageidavimai.

Norite užsisakyti papildomas paslaugas? Kreipkitės į mūsų vadybininkus, pateiksime kainos pasiūlymą!

Kreiptis dėl pasiūlymo

Kaip užsisakyti paslaugą?

Užsisakyti pervežimą iš oro uosto – lengva!

Užsisakyti pervežimą itin lengva! Susisiekite su mūsų vadybininkais Jums patogiausiu būdu, gaukite savo pasiūlymą ir keliaukite į bet kurią norimą vietą Lietuvoje ir užsienyje!

Palikite savo kelionės užklausimą ir mes su Jumis susisieksime!

Palikti užklausimą

Atsiskaitymo būdai

Kaip susimokėti už suteiktas paslaugas

Savo klientų patogumui siūlome atsiskaityti už paslaugas Jums patogiausiu būdu: grynaisiais pinigais, pavedimu, kreditine kortele arba per PayPal sistemą.

Priimame visas mokėjimo korteles! Pageidaujate atsiskaityti kitu būdu? Susisiekite, suteiksime visą reikiamą informaciją ir atsisakysime į visus rūpimus klausimus!

Palikti užklausimą