Keleivių pervežimo sprendimai | Evitra

Audi Q8Nr.2

Lengvasis automobilis

Naujausio Audi Q8 nuoma su vairuotoju. Tai žymiausias „Q“ šeimos modelis Audi gamoje. Sportinis Audi Q8 – aiškus futuristinis modelis su naujuoju vieno rėmo aštuonkampio formos dizainu. Audi Q8 radiatoriaus grotelės derinamos su priekyje įmontuotu aptaku ir didelėmis oro įsiurbimo angomis, kad pabrėžtų užtikrintą automobilio išvaizdą. Elegantiškai nusileidžianti stogo linija baigiasi švelniai nulenktuose galiniuose kėbulo statramsčiuose ir atsigula ant tipiškų „quattro“ išgaubimų virš ratų arkų

Prisitaikantis ir universalus: puikus sprendimas verslo ir asmeninėms kelionėms. Tai ryški žvaigždė mūsų prabangių automobilių parke.

Audi Q8 nuoma verslo pervežimams, asmeninėms kelionėms.
Audi Q8 naujo automobilio nuoma vestuvėms - ko gero, esame vienintelė kompanija siūlanti prabangų visureigį vestuvėms visoje Lietuvoje.

Privalumai: odinis salonas, 4-ių zonų klimato kontrolė, matriciniai žibintai, Bang & Olufsen garso sistema ir daug kitų privalumų.

Vietų skaičius: 4+1 (4 vietos keleiviams)

Užklausos forma

Transporto parkas nuolat atnaujinamas, todėl galime pasiūlyti ir kitus transporto modelius, kurie kol kas nėra pavaizduoti tinklalapyje.

Nežinote kokį transportą išsirinkti? Mes Jums padėsime! Užpildykite užklausos formą ir mūsų vadybininkai su Jumis susisieks.

Ieškote geriausio pasiūlymo? Pasinaudokite mūsų karštais pasiūlymais ir keliaukite už patraukliausią kainą!