Prabangių mikroautobusų nuoma

PagrindinisPaslaugosMikroautobusų nuoma su vairuotoju → Prabangių mikroautobusų nuoma

Prabangių mikroautobusų nuoma su vairuotoju. Premium klasės kelionės mikroautobusu. Dirbame visoje Lietuvoje. Atvykstame pasiimti keleivius ir vežame į Latviją, Estiją, Lenkiją, Baltarusiją, Rusiją, kitas šalis. Mikroautobusu keliauti visada yra žymiai patogiau, nei lengvuoju automobiliu: erdvesnis salonas, patogesnes sedynės, didesni langai, optimalus klimatas, galimybė mikroautobusą paversti konferencijų sale ar tiesiog patogiai bendrauti kelionės metu. Visa tai suteikia komforto Jūsų verslo ar privačiai kelionei.

Kelionė pirmoje klasėje

Mercedes-Benz Viano nuoma su vairuotoju. Patogus būdas keliauti ir aukščiausio lygio aptarnavimas. 4 mikroautobusai. Spalva: juoda. Privalumai: oro kondicionierius, garso ir vaizdo aparatūra (DVD), reguliuojamos ir transformuojamos sėdynės, odinis salonas, el. šoninės durys, Wi-Fi, rozetė ir kt.

Mikroautobusų nuotraukos:

Viano (Facelift) Viano

Mercedes-Benz Sprinter nuoma su vairuotoju. Naujausias modelis. Vietų skaičius: 19+1+1. Spalva: tamsiai pilka. Privalumai: panoraminiai langai, oro kondicionierius, garso ir vaizdo aparatūra (DVD), reguliuojamos sėdynės, pusiau odinis salonas ir kt.

Plačiau

Mercedes-Benz V-klasės nuoma su vairuotoju. Naujausias modelis. Vietų skaičius keleiviams: 5. Spalva: juoda. Privalumai: oro kondicionierius, garso ir vaizdo aparatūra (DVD), reguliuojamos ir transformuojamos sėdynės, odinis salonas, el. šoninės durys, Wi-Fi, rozetė ir kt.

Patogu bendrauti keliaujant

Keliauti tapo dar patogiau! Mikroautobusuose iki 6 vietų įrengti staliukai. Tolima kelionė neprailgs —  mikroautobusuose įrengta vaizdo ir garso aparatūra. Kelionė mikroautobusu Viano ir V-klase, tai patogiau, nei važiuoti lengvuoju automobiliu!

Puikus transportas vestuvėms

Prabangių mikroautobusų nuoma vestuvėms. Mercedes-Benz Viano ir naujoji V-klasė papuoš Jūsų vestuves. Mūsų juodos spalvos mikroautobusus jaunavedžiai ir vestuvių planuotojai dažnai renkasi svečių nuvežimui ir parvežimui iš vestuvių. Patogus sėdynių išdėstymas leidžia svečiams nevaržomai bendrauti kelionės metu.

Svečių pasitikimas oro uoste

Keleivių pervežimas iš oro uostų. Personalinis svečių pasitikimas atvykimo salėje. Delegacijų aptarnavimas. Pagalba užnešant bagažą. Vairuotojo-gido paslaugos.

PLAČIAU

Mikroautobusų nuoma Rygoje

Keleivių pervežimas iš Rygos oro uosto. Pervežimas į Jūrmalą, Daugpilį, kitus Latvijos miestus. Mercedes-Benz Viano, V-klasė nuoma visoje Latvijoje.

PLAČIAU

Mikroautobusų nuoma Taline

Keleivių pervežimas iš Talino oro uosto. Pervežimas į Jūrmalą, Daugpilį, kitus Estijos miestus. Mercedes-Benz Viano, V-klasė nuoma visoje Estijoje.

PLAČIAU

Kompleksinės keleivinio transporto paslaugos Jūsų įmonei ir privatiems klientams iš vieno patikimo tiekėjo. Taip pat siūlome: automobilių nuoma su vairuotoju.

 

 

 

Paslaugos