Mikroautobusų nuoma Vilniuje

PagrindinisPaslaugosMikroautobusų nuoma su vairuotoju → Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Ruošiatės organizuoti renginį, kuriame dalyvauja daug žmonių? Galbūt planuojate poilsį su didele kompanija, bet nežinote kaip nuvažiuoti kartu iki reikiamos vietos? Pasinaudokite mūsų paslaugomis, ir įsitikinsite kad tai buvo Jūsų geriausias sprendimas! Mikroautobusų nuoma Vilniuje teikiama ekskursijoms, svečių pasitikimui iš oro uosto, verslo keleivių aptarnavimui ir kitoms keleivių vežimo paslaugoms.

Mikroautobuso nuoma su vairuotoju Vilniuje

Platus mikroautobusų pasirinkimas Jūsų užsakomosioms kelionėms po Vilnių, apylinkes ir jeigu Jūsų išvykimo taškas - Vilnius. Mūsų keleivių pervežimo įmonė įtikins jus, kad važiuoti galima ne tik saugiai, bet ir su dideliu komfortu. Jūsų paslaugoms 8-20 vietų prabangūs ir turistiniai mikroautobusai, patyrę ir paslaugus vairuotojai.

SUŽINOKITE KAINĄ

Keleivių pervežimas Vilniuje

Įmonių, įstaigų, privačių asmenų aptarnavimas. Geros kainos garantija. Patogūs mikroautobusai ir autobusai Jūsų paslaugoms. Taip pat keleivinio transporto paslaugos visoje Lietuvoje visoms progoms. Transporto nuoma Vilniuje, tai ne tik keleivių vežimas, o maloni kelionė patogiu, jumis pasirinktu mikroautobusu, kuriame yra įrengtas kondicionerius, CD ir DVD apratūra, mikrofonas, nemokamas bevielis Wi-Fi internetas.

Mikroautobuso nuomos kaina

Mikroautobusų nuomos kaina priklauso nuo: keleivių skaičiaus, mikroautobuso modelio, maršruto, datos-laiko, užsakovo pageidavimų. Pagal Jūsų užklausą mūsų specialistai parengs patrauklų keleivių pervežimo, keleivinio transporto nuomos pasiūlymą. Pigi mikroautobusų nuoma Vilniuje, tai geriausias būdas greitai išspręsti transporto problemas.

 

Susipažinkite su mūsų siūlomu transportu čia

Paslaugos